Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.12.14, 01:45   #28
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28192
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bunları Biliyor muydunuz?

Hiç birine değil ama, ikide bir Muhammed Muhammed demesine takıldım ben. Sanki okuldan sıra arkadaşı ya da askerden koğuş arkadaşı. Kimin neye inandığı, ateist, deist, hindu, budist vs. vs. olduğu beni zerre ilgilendirmez ama kimsenin peygamberi ya da inandığı şey neyse (put mudur ateş midir neyse artık) için de ilkokul arkadaşımmış gibi laubali bahsetmem. Yahu Hintli arkadaşımla konuşurken bile kurban bayramında dana kestik diyemedim. Adam o danaya tapıyor yahu, sen tapıyorsun ama akşam biz onu kavurma yaptık yedik mi deseydim. Saygısızlık olur bu. O da keza bana senin peygamberin muhammed falan demez. Hazreti Muhammed der. Türk arkadaşlarından öğrenmiş böyle olduğunu. Yani sözde memlekette müftülük yapmış, okumuş, araştırmış, okuduklarından zerre kadar bir şey anlamamış. Bir Hintli kadar saygı sahibi olamamış insanların inandığı peygambere

Velhâsıl kelam; iddialarının hiç birine inanmadığım gibi o kişinin de benim inanmamamın umrunda olduğunu sanmıyorum.

Teşekkürler ZeZe.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.