Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.12.14, 19:34   #1
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14428
Aldığı Teşekkür: 15349
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Kadınlarımız (HüseyinMacar)

KADINLARIMIZ..

''Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal
O benim kollarım bacaklarım başım
Yavrum, annem, karım, kızkardeşim
hayat arkadaşım''N.Hikmet
...Diyanet işleri'ne Türkiye'de ayrılan 2 yıllık bütçe Cern Deneyi'nin maliyetine,
6 aylık bütçesi ise nasa mars curiosity projesi maliyetine denk olarak tesbit edildi.
CERN, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi anlamına gelen,2550 destek personeli,3000 kadar fizikçisi, kendi personeline ek olarak dünyanın seksen ülkesinden yaklaşık 8000 kadar fizikçi ve mühendis ile bilimsel çalışmalarına devam etmektedir.Diyanet, 5 milyar 442 milyonluk bütçesiyle 13 bakanlığı geride bırakarak,hürafalarla uğraşa dursun; Bülent ARINÇ'IN şu meşhur ''kahkahalar'' sözlerini henüz unutmadan ,(bilmem unutanlar var mı?) yeni bir inci de Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanından geldi:KADIN ERKEK EŞİT OLAMAZ
Kadını bir çuvala koyup eve hapsetmek isteyen zihniyete seslenmek gerekirse:
-Seni var eden,insan neslinin anası,İNSANLIK ALEMİNİN BİR YARISI olan kadınlarımız neden SANA EŞİT DEĞİL MİŞ?
-El alemin kadınları uzayın derinliklerinde gezinip gezegenlere bayrak dikerken benim kadınlarım niçin YERE BAKACAK MIŞ?
-Bunca arsızlığın,soytarılığın,hırsızlığın,yolsuzluğun sahipleri dururken,benim kadınlarımın neden YÜZÜ KIZARACAK MIŞ?
BENİM BİLİM KADINIM AKLI BİN YIL GERİDE OLAN YOBAZA EŞİT DEĞİL ÖYLE Mİ? TAM CAHİLİYE DÖNEMİNİ YAŞAYAN BİR TÜRKİYE...

Hüseyin Macar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.