Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.14, 01:23   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: " Kıyafeti Açık " Olduğu İçin Belediye Otobüsüne Alınmadı

En kötüsü de kimsenin tepki göstermemesi!

Bana tersi olmuştu da bir türbanlı kadını dolmuşta korumuştum.

Ben minibüsün kapısının orda ayakta ve yüzüm içeri dönük. Önce başları açık iki kadın, arkalarında ise ikisi kapalı kadın bir de çocuk yan yana oturuyor.

Öndeki açık kadın, arkasında cam kenarında oturan türbanlıya dönüp ''sakız çiğnemesini bile bilmiyorsun, kapasana ağzını, herkes senin cak cak sakız çiğnemeni mi dinleyecek'' diye çıkıştı.

Türbanlı sustu. Çıt yok.

Ben de o sinirli kadına ''10 dakika kulaklarınızı kapamanız çok mu zor'' deyince; aboo...

Başladık tartışmaya...

Neyse; uzun sözün kısası o türbanlı sakız çiğneyen kadın ve yanındaki türbanlı ben onları savunduğum halde tek kelime etmediler ha! Sanki bir şey olmamış gibi camdan dışarı baktılar.

Aklıma şu liboş Ece Temelkuran geldi bu arada...

Geçenlerde yakınıyordu: ''Biz bunların türbanla üniversitelere girebilmeleri için onlardan çok daha fazla mücadele verdik ama bugün biz zor durumdayken türbanlıların hiç biri bize destek vermiyor'' diye...

Bunların sakız çiğneme özgürlüklerini bile savunmuyorum artık! Bu kadar gınağa geldim yani...