Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.14, 11:47   #13
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: " Kıyafeti Açık " Olduğu İçin Belediye Otobüsüne Alınmadı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
En kötüsü de kimsenin tepki göstermemesi!

Bana tersi olmuştu da bir türbanlı kadını dolmuşta korumuştum.

Ben minibüsün kapısının orda ayakta ve yüzüm içeri dönük. Önce başları açık iki kadın, arkalarında ise ikisi kapalı kadın bir de çocuk yan yana oturuyor.

Öndeki açık kadın, arkasında cam kenarında oturan türbanlıya dönüp ''sakız çiğnemesini bile bilmiyorsun, kapasana ağzını, herkes senin cak cak sakız çiğnemeni mi dinleyecek'' diye çıkıştı.

Türbanlı sustu. Çıt yok.

Ben de o sinirli kadına ''10 dakika kulaklarınızı kapamanız çok mu zor'' deyince; aboo...

Başladık tartışmaya...

Neyse; uzun sözün kısası o türbanlı sakız çiğneyen kadın ve yanındaki türbanlı ben onları savunduğum halde tek kelime etmediler ha! Sanki bir şey olmamış gibi camdan dışarı baktılar.

Aklıma şu liboş Ece Temelkuran geldi bu arada...

Geçenlerde yakınıyordu: ''Biz bunların türbanla üniversitelere girebilmeleri için onlardan çok daha fazla mücadele verdik ama bugün biz zor durumdayken türbanlıların hiç biri bize destek vermiyor'' diye...

Bunların sakız çiğneme özgürlüklerini bile savunmuyorum artık! Bu kadar gınağa geldim yani...
Bu konunun türbanla alakası yok aristo.

Sakız sesizden nefret ederim sinir tepeme çıkıyor ama henüz tanımadığım kimseye müdahale etmedim.Nazım geçen kimseye yanımda sakız çatlattırmam.

Türbanlıların hepsini kastetmiyorum burda önce anlaşalım bir kısmı başı açık kadının her zerresini eleştirirken toplu taşıma aracında sakız çatlatmasıda ilginç yani.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.