Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.14, 12:57   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32405
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yavuz Bingöl "Berkin'in Annesini Yuhalattı Bu Çok "İnsani" Birşey"

Annesi bu olanları duysaydı.. işte o zaman daha kötüsü..

Kendiniz aynı duruma düştüğünüzü düşünün. Anneniz olayı duymuş karşınıza geçmiş deseki "Oğlum ben seni nasıl yetiştirdim? bütün bunların karşılığı bu mu? bunları bana reva mı gördün?" deseydi inanın hani kendim için konuşursam bırakın annemin yüzüne bakmayı, toplum içine çıkamazdım.. kendimden kaçardım.. Hatta intihar bile edebilirim.

Hani bunlara girmeden deseki "Ben Tayyip Erdoğan'ı destekliyorum. Çünkü bu benim düşüncem vs vs) dese neyse.. eyvallah dersin geçer gidersin.

Ama hastane köşelerinde oğlunun an be an zayıflayıp eriyip gidip öldüğünü gören zavallı bir anneyi sözlerine ait ederek bundan nemalanmaya çalışması en adi ********liktir. Tanrı varsa ilahi adalet varsa.. Bırakın bizim ahlarımızı o annenin ahı ona çok ağır gelecektir. Boşuna demezler "Mazlumun ahı şahı bile devirir" diye.. O şaha hiç güvenmesin..

Bazı türkülerini severek dinlerdim dahada dinlemem artık. Bu konuştukları kendisinde eğer vicdanı varsa üstünde bir ağırlık olarak çökecek, pişman olacak söylediklerine..ki olmaya başlamış ama ne fayda..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.