Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.14, 01:37   #24
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: " Kıyafeti Açık " Olduğu İçin Belediye Otobüsüne Alınmadı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
İran' ı neden örnek verdiğimi anlamadın mı? Anladin ama anlamamazlıktan geldin... Bizim laik direncimiz olmasa bu iktidarın yapacağı ilk işlerden biri aynı İran' da olduğu gibi kadınların başını kapatma zorunluluğu getirmektir... Ha getirse sen karşı çıkar mısın? Çıkmazsın! Çıkacağını söylesen de zaten ben inanmam.

Kapalı kadınlar hiç bir zaman ezilmedi. Senin zihniyetinle hareket edersem ben de üniversiteler ve kamu alanını örnek verir ''mini etekliler ezildi'' derim.

Boş ve demagojik konuşuyorsun. Şimdi başı kapalılar üniversitelere gidebiliyor ama mini etekliler dün de gidemiyordu, bugün de gidemiyor...

Yani sizin ''herkes istediğini giysin'', ''kıyafet özgürlüğü var'' veya ''kıyafet özgürlüğü olsun'' laflarınız zaten hiç bir zaman başı kapalıların dışındaki bayanları kapsamadı.

Özel bir soru: Evli olduğunu yazmıştın. Eşin tesettürlü mü?
Mini etekliler niye giremesin yahu bizde okuduk üniversite daha hiç bir devlet kurumunda sen mini eteklisin içeri giremezsin, burada okuyamazsın denildiğini görmedim duymadım da. Olmasında zaten ben öyle olsunda istemem zaten. Ben sadece konuya yazılan yorumlara yazdım sanki ezilen tarafın kendi kesimiymiş gibi gösterilmesineydi sözüm bu ülkede bu zamana kadar ezilen kesimin hangi taraf olduğunu herkes biliyor.

Sorunun cevabı; Eşim tesettürlü değil başı açık. Hatta oyunu da Chp ye verir benim tam zıttım yaşam standartlarımızda çok farklıydı evlenmeden önce ha sorun olmuyor mu illaki oluyor ama daha hiç baskı yapmadım benim gibi düşüneceksin diye.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.