Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.14, 02:03   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46045
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: " Kıyafeti Açık " Olduğu İçin Belediye Otobüsüne Alınmadı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Mini etekliler niye giremesin yahu bizde okuduk üniversite daha hiç bir devlet kurumunda sen mini eteklisin içeri giremezsin, burada okuyamazsın denildiğini görmedim duymadım da. Olmasında zaten ben öyle olsunda istemem zaten. Ben sadece konuya yazılan yorumlara yazdım sanki ezilen tarafın kendi kesimiymiş gibi gösterilmesineydi sözüm bu ülkede bu zamana kadar ezilen kesimin hangi taraf olduğunu herkes biliyor.

Sorunun cevabı; Eşim tesettürlü değil başı açık. Hatta oyunu da Chp ye verir benim tam zıttım yaşam standartlarımızda çok farklıydı evlenmeden önce ha sorun olmuyor mu illaki oluyor ama daha hiç baskı yapmadım benim gibi düşüneceksin diye.
Onlar eteklidir; mini etekli değil... Mini etek ile kastımı biliyorsun.

Eşine kapanması veya senin gibi düşünmesi için baskı yapmadın için tebrik ederim. Özellikle eğitimli kadınlar istemedikleri halde başları kapatılınca içlerinde devamlı bir eziklik taşıyorlar.