Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.14, 10:31   #8
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Kuran Dersi 6 Saate çıkarılıyor ; İnsan Hakları Dersi Kalkıyor.

Valla adamın sinirini bozmasınlar.. Bu çocuklar daha yazılı kağıdına adını doğru yazamıyor laf osmanlıca öğreneceklermiş...!

Öğrense ne olacak ne işine yarayacak ben kaç yıldır tarihten yüksek lisans yapıyorum matbu rika divani ye kadar öğrendim ne işime yaradı , belge okumak dışında hayatımın hangi alanında kullandım, Sevgilime hiç osmanlıca aşk mektubu yazmadım..!

Aklıma ne geliyor biliyor musunuz

Maarif Kongresi Eskişehir Kütahya Savaşı sırasında olur.. Ankara'da öğretmenler toplantı yapmaya karar verince dönemin milli eğitim bakanı Mustafa Kemal'e paşam bu şartlarda toplantıyı erteleyelim mi der..! Atanın sözündeki değere bak cahille savaşmak savaş alanında savaşmaktan daha büyük öneme sahip diyerek toplantıya bizzat kendi de konuşmacı olarak katılır....! Vakit savaş zamanı

Şimdi geldiğimiz hale bak, dinden soğuttunuz lan , tiksindim anasını satayım