Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.12.14, 14:33   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İşte CHP'nin Belediye Başkan Adayları

yahu akp nin ne dedikleri benim içiniç önemi yok, onlar herşeyi diyor. A.O.Ç. (açılımı Atatürk Orman Çiftliğini) bile ********ce okuyan bir güruhun ne dediğinı umursamam ben.

Gezi Parkındaki kesilen ağaçlar ile Yalovada kesilen ağaçlar bir mi? Yalova'ya AVM mi yapılacak da ağaç kesildi.. Halkın yaranının olduğu yerde ağaç da kesilir, bina da yıkılır. Yalovva'da kesilen ağaçların neden kesildiğini bilmeyen google da açıklayacı bilgiler var, söz konusu insan hayatı.. Konu da bu değil.

Herkese göre parti bulmak mümkün değil. Akp lilerin hepsi partisinden memnun mu sanılıyor? Ama görüldüğü halka yansıyan pek ses görülmez.

Bu kritik zamanlarda iktidar partisine en yakın parti olan CHP nin olmadık şeylerle eleştirilmesini ben doğru bulmuyorum.

CHP de yanlış giden birşeylerin de olduğunu sanmıyorum. Yeri geliyor eşler kavga edip anlaşmazlıklara düşüyor. Zaten bir partide hiç kava olmamasını eleştirmek lazım. Demokratik partilerde bazı anlaşmazlıklar normaldir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.