Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.12.14, 00:39   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dövme Günah mı?

Ben bu konuyu nasıl kaçırdım!
Bu hocalar falan bi alem yaa...

Bah bah bahhh...
Alıntı:
Prof. Dr. Süleyman Ateş:
Dövme Kur’an-ı Kerim’de geçmez. Allah’ın yarattığını değiştirmenin şeytan işi olduğu belirtilir.
Hocaya sorsak mesela ''Hoca efendi sünnetli misin?''... Sonra devam etsek ''oğullarını da sünnet ettirdin mi?''

Hakkaten bunlar Bakara' yı makara eden tipler... Sünnet olmuş, sünnet ettirmiş... Adama göre bunlar şeytan işi... Ve Kuran' da sünnet diye bir konu geçmez bile...

Hepimizi boşuna kesiyolar anasını satim... Hepimize şeytan bulaşmış...

Bah bah bah daha neler var...

Neyse yaa...

Bazıları hoca değil de sanki tıp profesörleri...

''Dövme sağlığa zararlıdır'' mışşş...

Evet... Zararlı! Komşunun oğlu dövme yaptırdı, 2 gün sonra trafik kazası geçirdi!

Bir arkadaşım vardı, omuzunda oklu bir kalp dövmesi vardı, herif kalpten gitti ha

Bir başka arkadaşım el bileğinin üzerine eşinin adını yazdırdı, ertesi sene ayrıldılar... Yani uğursuzluk bile getirebilir bu dövmeler..

Ama artık Aristo Hoca Efendi Hazretlerinin bir fetvası caiz oldu:

Vücudunuz sizindir; kullanım hakkı da sizindir! Güzel olan ve sizi güzelleştiren ne varsa yapın... Günahsa günahlar benim boynuma!