Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.14, 00:19   #374
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161548
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2014 - 2015)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
İddia oynamadım mı tahminler iyi oynadığım zaman yatıyor, çözemedim bunun sırrını
4 yıl kadar önce, Türkiye - Çekoslavakya hazırlık maçı vardı.. İddaa oynadıydım, bu maç 7. maç idi. Çekoslavakya ya verdim.. Maç Çekoslavakya lehine 2-0.. İnsan bir yandan da üzülüyor. Türkiye'yi tutuyorum yinede bari bir gol atsınlar diye son dakikalara doğru Türkiye bir gol attı sevindim.

Aman ezilmedik bari falan derken, komşunun oğlu da yanımda, o da iddaa tuttu diye seviniyor. 750 TL alacaktım. 50 TL ona verdim okul harçlığı yapsın diye, bir 50 TL de kardeşine..

Top kornere çıktı, hakem ha bire saatine bakıyor, dedim keyifle bir bira içeyim, mutfakta birayı açarken, önce gürültü, sonra bir sessizlik oldu.. İçeri girdim, ana maç 2-2 olmuş.
Yazık çocuk parayı geri veriyor.. Almadım tabi ki.

Böyle çok kupon yattı, artık yeter yahu deyip, iddaayı o zaman bırakmıştım.

Geliyorum işin önemli noktasına..

İddaa bülteni var önümde, çocuk Pazartesine kupon yapmayacak mısın? Yok dedim daha da oynamam.. O zaman öylesine oynayalım bülten üzerinde, bakalım ne olacak diye ısrar etti..

Pazartesi maçlarının tümünü oynadım, hepsi üzerinde..

Stressiz yaşam en güzeli, iddaanın büyüğü de aynı, küçüğü de aynı. Geriyor beni..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.  
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.