Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.14, 18:25   #13
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Olsun olmasın demedik ama devlet bütçesini bunların etkinlikleri için harcanması saçma. Girdiniz mi diyanet sitesine, hafta boyunca her gün her ilin her ilçesinde kaç tane etkinlik hazırlanmış baktınız mı?

Ben hiçbir özel gün için bu kadar etkinlik hazırlandığını görmedim. Amaç belli, niyet belli. İyi niyetliymiş gibi bakamıyorum ben olaya. Paramızı çarçur etmesinler. Herkes müslüman değil, ben kabul etmiyorum.
Beni din adamları alakadar etmiyor, benim paramı böyle zırvalıklara yatıracağına bilime yatırsın, eğitime yatırsın.

Kimsenin iplemediği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez için alınan arabanın iade edilmesini istiyorum. Bu beyinsizlere kimse bir şey yapmaz merak etmesinler. Daha özendikleri abileri kadar olamadılar.

Bunların yaptıkları yüzünden dinden nefret ediyorum artık.
Hayır bakmadım, Diyanet soruları ve cevaplara bir iki kez kez bakmıştım özellikle.

Açıkçası herhangi özel bir gün benimde umurumda değil. Özel günleri ve kişileri bir güne sıkıştırıp görevimizi yaptığımızı sanmak ve anmak aldatmaca bir nevii. Herkesin dini inancı kendine. Önemli olan insan olması benim için ve benim başkalarının inancına gösterdiğim saygıyı görmek.

Devlet bütçesinden, bilime, eğitime, çocuklara daha fazla bütçe ayrılması tabii hoşuma gider fakat bütçe tartışmaları ve senin deyimin ile parayı çarçur etmeleri bugün ki mesele değil ki. Aslında benim derdim bütçenin ayrılması da değil bu bütçeye ayrılan paranın nereye gittiği.

Arabaya gelince evet iade edilmesini bende isterim fakat burası Türkiye, inanıyorsan iade edileceğine ben altına imza atmaya razıyım.

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.