Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.14, 11:04   #1
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 132
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 834
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Asker polise silah çekti

Ankara'da Birleşik Kamu İş Görenleri Sendikaları Konfederasyonu ve Eğitim-İş üyelerinden oluşan grubun, ’Laik Eğitim ve Emeğe Saygı’ eylemi kapsamında Yatağan’dan başlattığı yürüyüşe polis müdahale etti.

Asker polise silah çekti

Ordu Evi'ne kaçan göstericilerin peşinden giden ve sivil polis olduğu tahmin edilen bir kişinin askerlerle tartıştığı, kapıdaki askerlerin polise silah doğrulttuğu görülüyor.

İşte size özlediğimiz gerçek bir Türk askeri.

Öğretmenine sahip çıktı, polisten kaçarak kendisine sığınan öğretmenini polise teslim etmedi.

Bu gün polisin yarısı Fetullahçı, diğer yarısı Tayyipçi oldu,bunların yüzde doksanı da PKK yandaşı, hükümetin beslemesi olan bu polis ordusunun tek amacı Tayyip'in koltuğunu korumak ve PKK yandaşlarını kollamak, öğretmene gaz bombası atarlar, PKK'ya çiçek verirler.

Bu şerefli Türk askerini alnından öpüyorum ve kendisini kutluyorum.

Böyle cesur askerlere ne Tayyibin gücü yeter ne de Necdetin.