Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.14, 14:04   #14
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Almanya'da İslam Karşıtı Yürüyüşte 'Rekor' Kalabalık

Yapmayın arkadaşlar. Suriyelilerle Almanyanın bu hale gelmesine büyük katkıda bulunan insanları nasıl aynı kefeye koyarsınız?
Dıkkat ederseniz Dresden doğu Almanyadadır,rusyanın sömürgesinden yeni kurtulmuş hatta kalkınmaları için dayanlşma parası adı altında yabancılar dahil tüm çalışanlardan para kesilmiş bu insanlar Alman oluyor, 40 yıldır vergi ödemiş yabancılar Alman olamıyor.Asıl ırkçılık bu.
Hani insanları ırkına göre ayırmak ırkcılıktı?
Hani insanların inaç özgürlüğü vardı?
Türk işadamları öldürüldü bu ülkede devlet eliyle,mitciler tarafından ve ailelerine manevi eziyetler edildi, suçlandılar.

Ben hiç bir almanı her yıl 300 bin Alman çocuk seksi için filipinlere daha bilmem nere ye gittiği için suçlamıyorum.
En küçük şehirlerine kadar var olan FKK Clupleri için ahlaksızlıkla suçlamıyorum( eşlerini değiş dokuş yaptıkları yerdir)
Kimsede benim dinime laf edemez ki sicili oldukça temiz biriyim.
O bahsi geçen örgütlerin islamla alakaları olmadıklarını
kendileride çok iyi biliyorlar.
Almanya da Selefilerin başı almandır,yasaklasınlar.
Ticareti silahla yapmayı bıraksınlar. Bakın bakalım islam örgütümü kalıyor.
Ben Suriyeliler gibi hazır ekmek yemiyorum ve davul zurnayla karşıladıkları işçilerden birinin çocuğuyum.
İstedik gelin şimdi istemiyoruz gidin. Yok ya!