Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.12.14, 02:43   #103
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161473
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Bak Dilaverciğim "İnsanlar bu forumda fikirlerini tartıştırmak yerine neden hakaret ederler?" diyorsun ama sen kendi yazdıklarına dikkat etmiyorsun.

"Sallamak" kelimesini ben hakaret olarak algılarım.. Ne demek sallamak?

Bu tür kaba tabirler kullanılırsa, aynı şekilde yanıt geleceğini de hesap etmek gerekir.

* * *

Ben buraya birşey yazıyorsam emin olduğum, bildiğim, bazen de birebir yaşadıklarımdan derleyerek yazıyorum. Zaten ne gibi yanıt geleceğini de hesap ediyorum..

Madımak otelini yakanlar arasında Nihat Atsız'a gönül verenler de vardı diyorsam, bu doğrudur. Birini karalamak, aşağılamak, alt etmek için yalana başvurmam. Beni hala tanımamışsın..

Madımak oteli. içinde insanlar olduğu halde yakılırken göbek atanları gördüm ben. Bu kişiler, senin arkasında durduğu Nihat Atsız'ı öve öve bitiremeyen insanlardı.

Elbette burada herşeyi açık açık yazmamın imkanı yok, ama anlayan da anlar, buna rağmen anlaşılmıyorsa özelden gelsin, isimlerini de belirteyim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti