Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.12.14, 03:07   #104
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32417
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

@Dilaver

Evet ilk yorumumu yapan bendim ve yazdığım kesinlikle bir hakaret değildi. Bir düşünceydi. Ayrıca rafael ile ben tartışmadım. Dikkatda edersen üstüme yüklenmeyen ifade kalmadı. Ermeni olmamdan bahsedildi. (Rum ve Kazak Türkü ailelerinden gelen bir insanım ben her iki kültüründe renklerini taşırım) Hrant dink aşığı olmamdan bahsedildi. (Hrant Dink'de bu ülkenin bir değeriydi) Buna rağmen sınırımı korumayı bildim. Kin farklıdır ben kin duymuyorum. Öyleki atsız için "huzur içinde uyusun" diyenlerdenim. Çünkü ölmüş biri. İdealleriyle beraber ölmüş çılgın bir hayalperest sadece. Yeşil gladio tarafından fanatiklerininde seslerinin kesilmesi ayrı bir trajedi.. Vasiyet yazdığı sıkı komunist olan oğlu bile babasının adıyla anılmak istemiyor. Bugün nette atsız forumlarına girin bakın herkese kin kusan ergenleri görürsünüz.

Size göre atsız bir ırkçımıdır bir faşistmidir? yoksa normal bir milliyetçimidir? bu soruya herhangi bir zamanda cevap verebilirsin sorun yok.. Açıkçası bu soruya cevap veremeyeceğinizi düşünüyorum.

Madımak olaylarını bir kenara koy... 6-7 eylül, Kanlı 1 Mayıs, Bahçelievler Katliamları sana birşeyler hatırlatıyordur eminim.

Bu konuşmayı uzatmak zorunda değilim. Zaten şahsıma herhangi bir cevap hakkı doğacak şekilde soru gelmezsede yazmam. Burda bu konu altındada nefret suçu işlenilebilecek herhangi bir ırkı aşağılama gibi durumlar oluşmadığı müddetçede bu konu zaten silinmez.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.