Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.14, 00:58   #106
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Yarında kürt milliyetçisi bir adam senin deyiminle burda sözüm o "imralı"nın çıkarmak istediği kitabıda bu mecraya eklerse o zaman da böyle düşünebilecekmisin nede olsa imralidaki adamda ırkçı ama edebi eserleri önemli değil mi? aynı durumu oda sana söyler sende susar kalırsın ama.. bizde töhmet altında kalırız onu geçtim..

Ne alakası var demeyin kesin alakası var. Savunduğunuz insanın apodan zaten farkı yok Eğer Türkler adına terör eylemleri yapan bir grup olsaydı bunun başını Nihal Atsız çekiyor olurdu. Hoş o terör zaten resmi yoldan vardı ya neyse..

Sorum hakkında yeterli cevabı aldım. Irkçı olduğunu zaten kabul etmişsin. Faşist'in anlamını da bilmediğin açıkça belli. "Faşist" kelimesi "Faşizm"den türemiştir ve "Radikal Milliyetçilik" ürünüdür. Eee bu adamda o milliyetçiliğin en diplerinde..

Alıntı:
Hüseyin Nihal Atsız ırkçı değil, Türk Irkçısı'dır.
Türk Irkçısı olunca masum mu oluyor ilginç bir cümle.. Irkçılık adı üstüne bunun Türk'ü Kürd'ü felan yok. Irkçılık geri kalmışlık abidesidir. Kötülüğün en hasıdır.

Turancı? Turancılık " Alparslan Türkeş" Denilen Nato Gladyo'suna çalışmış bir askerin fikirlerinden türemiş islamcılıkla birleşmiş ve bu çatı altında sadece gerektiği zamanlarda Emperyalist odaklarca "küresel çete" görevine soyunan bir garabetten başka birşey değildir. Atsız'ın bir turancı olabileceğini hiç sanmıyorum.

Umarım Atsız'ın ırkçı kapsamı içersinde dost gördükleri arasında senin yada burda atsızı savunan diğer arkadaşlarda o çemberin içersindedir umuyorum.(Dalga geçmek için değil gerçekten diyorum) Değilseniz heralde celladınızı sevmek gibi birşey olur bu..

Bu konuyu okuyan misafirlerde bu adamın nasıl bir insan olduğunu bilmeli.. ben zaten söyleyeceğimi söyledim, gayet de realist davrandığımı düşünüyorum hakaret etmeden.. başkaları gelir onlarında fikirleri vardır başka ırk yada kültürleri aşağılamamak kaydıyla burda istediklerini zaten yazarlar.

Ama atsız hayranı ergenin biri gelip özellikle bu konuda ortalığı karıştırırsa yorumları kimsede silmesin sizde görün bu çirkinliği diye zaten başlardada demiştim yine olursa yine silinmesin herkes görsün.

Bu konu başlı başına edebi eserlerden öte şeylerle tartışılması zaten açık bir konu. Çünkü söz konusu kişinin edebi eserlerindeki içerikler çok tartışma çıkaracak cinsten şeyler. Bunlara hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.