Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.14, 22:20   #111
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32417
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

İyi ırkçı?

Valla @Dilaver daha neler duyacağım bilmiyorum ama iyi ırkçı teriminide duydum ya oldu olacak ırkçılarda insancıl düşünür insan severlerdir deyin.. Irkçı ırkçıdır bunun iyisi kötüsü olmaz ırkçı adı üstüne geri kafalı sadece kanla ciltle kafatası ölçüleriyle göz rengiyle kendilerini üstün sanan zavallıların çıkarttığı birşey..

Bu kişiler sadece doğduğun bir kandan gurur duyup hiçbirşey yapmazlar, üstüne üstlük dünyada en büyük tür benim türüm aşağıdakiler pistir köpektir aşağılıktır derler mantıkları budur arkadaşım. Gözleri kördür kulakları sağırdırlar. Kendi küçük dünyaları içersinde kendi dünyalarında olmayanlara küfür ederler.

Amaçlar değişik demişsin hayır amaçlar hep aynıdır kendini üstün gör kendinden olmayanı aşağıla.. Kendini parlat yücelt kibirinle zehirlen kendinden olmayanı hor gör parçala tecavüz et ve öldür! Ne çok insan severlermiş değilmi?

Mussoliniye atarlı ergen gibi yazdığı şiire gelince.. Faşist evet faşiste düşman olur. Hitler - Stalin gibi mesela. Bir örnek bu.

Benim alıntıladığım yer bellidir. buna cevap ver diyorsun. Evet sanatından konuşun ama kimseye dokunmadan incitmeden, senin alıntıladığın şiire bakıyorum orda bir nefret suçu var. Eğer demokratik bir ülkede var oluyor olsaydık o şiir yüzünden sana açılmadık davada kalmazdı bunu biliyorsun değilmi?

Gidin bozkurtların ölümünden(!) bahsedin yada ne bileyim bu faşistin ürettiği hayali masallardan bahsedin ama başka ırklara başka ırkın temsilcilerine hakaretvari sözler, bu sözler rivayetinde bu site yada sizlere yasal yaptırımlar getirmeye yol açabilecek herhangi bir metin yada içerik paylaşmayın..

Buda son mesajım bu konuda..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.