Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.12.14, 10:45   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Almanya'da İslam Karşıtı Yürüyüşte 'Rekor' Kalabalık

Alıntı:
Almanya'dan Işid'e kaç kişi katıldığını da bir araştır.
Bunu fazla arastirmama lüzum yok, acik bir sir bu.

Alıntı:
Hele Hollanda.. Hollanda da uyuşturucu trafiğinde Türklerin de payı var.
80´li 90 Senelerinden beri, Diskotek hayatlarimda bunlara karsi gelmistim.
90´li senelerinde, Istanbulda yatmis olan Babalarinla bile, bir birimize girismistik.

Isin komik tarafi, beni vurabilecegini söylemisti.
Söz konusu, Dost hayati yasadigim sahisla Evlilik gösterip, Almanyada kalma Planlari vardi.

Buna karsi oldugumu, Cevremde dolasmasi onunda zararina olabilecegini göstermem.
Zora gelince, Cevresinde dolasan Köpeklerden fazla yardim göremiyecegini göstermemle bitti.

Daha sonralari, Kasabadan, Sehire italata basladiklarinda, Lesleri Caliliklarin arasinda bulundu.
Bir damla bile üzülmedim.

Ama söz konusu, burada Organize edilmis Haydutlar degil, Organize edilmeye calisilan Fasistler!.

Wann nimmt man die Pegida nun endlich ernst?
Buradada, Pegidayi savunanlar var, Cogunlukla Alman ve Yeni Alman olmakla, Pegidaya Tapanlar var.
Bir adim bile, bunlara karsi geri atma istegim yok.

Bunlarda Organize edilmis Kesimi Söyleyip, Parmaklarinla Türkleri gösteriyorlar.
Halbuki bunlar en BÜYÜK Hirsizlar!.

Savunmalarinda Hollandayi degilde, Ingiltereyi gösterip, Pegidanin neden basa gecmesinin önemli oldugunu söylerken, tabiki delili veya Kaynagida söylemeleri lazim.

Kaynaklarina bakildiginda, birkac satir okundugunda, nasil bir sahtekar olduklari öne cikiyor!.

England: Kindesmissbrauch in Rotherham: Die Schande einer Stadt - badische-zeitung.de

"Roterdamda Cocuk tecavüzlügü, ve Sehrin Ayibi"

Biraz okuduktan sonra, gercekten Sehrin ayibindan konusulabilinir.
Belediye Baskanindan, Polisine kadar, Bokun icine sapmislar, bunlari misal olarak söylüyorlar.

Yahu konu simdi, Organize Suclarmi, yoksa Fasist Pegida´mi?.
Organize suca karsi Kampanya baslatilsa, onlarada katilirim.

Öbürkü konusmada, Pegidaya karsi sunu koydum.

https://www.change.org/p/joachim-gau...e-zivilcourage

Bir Türk Kizi, olaylara karsi Hareketsiz durmayi secmedigi icin, Hayatini Kaybetti.
Kampanyada, Ona "Bundesverdienst Kreuz" Cumhurbaskanligi tarafindan takilmasi icin, Imzami altina Caktim!.

Nasil olabilir degilmi?.
Hemde Kuvvetsiz olan bir sahis, Carsinin Göbeginde, Kavga edenleri ayirmaya calisiyor, böylelikle hayatindan oluyor.
Burada O kadar Insan olmasina karsi, herkes sadece bakmayi seciyor!.

Ama herbiride, Köpeklerle Havlamayi seviyor!.

Buna karsi, Hareketsiz kalamazdim.

Tamam yeniden Pegidayi gözden cikarmiyalim.

Pegida Dogu Almanyada Organize edilmeye calisiliyor, tamda SED´nin Zentralinde.

Böylelikle Bizlere karsi sinir cizmeye calisiyorlar.
Burada Misallerinde Organize edilmis Soytariliklardan degil, Acik olarak Türklerden Bahsediyorlar.

Organize edilmis Haydutlar, böylelikle Parlamentoya yollarini acmak istiyorlar.
Bu Kabüllenecek bir dava olamaz!.
Burasi Türkiye degil!.

Zaten Parlamentoda, yeterinden fazla Haydut var, ama bu baska konuya deginir!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.