Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.12.14, 00:07   #34
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yılbaşı İkramiyesi Size Çıksa Ne Yapardınız ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
a k p yi satın alırdım. O kadar yapar mı ki?
Gülmekten belim kırılacak nerdeyse...

Bu sene duyduğum en harika ironilerden biri buydu...

Ufff.....

Milli piyango ya da diğer şans oyunlarıyla pek aram yok. Arada bazen oynarım ama en çok 2000 lira kazanmıştım. 300 - 500 ya da 1000 lira civarı kazandığımda oldu ama en büyük ikramiyeyi kazansam Aziz Nesin' in vakfı gibi bir vakıf kurar, kimsesiz ya da zor durumdaki çocuklara hem bir yuva açar hem de okuturdum. Türkan Saylan' ın vakfı ile de beraber çalışırdım.

Bazıları çatlasın (!) ama bakıp/okuttuğum çocukların Kuran değil, bale, müzik ve spor gibi faaliyetleri öğrenmesini sağlardım.

Öyle parayı bulunca verdiği sözleri unutanlardan değilim; gerçekten yapardım yani; ki şimdi de kısıtlı olanaklarla yapmaya çalışıyorum.