Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.15, 00:45   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2664
Ettiği Teşekkür: 172400
Aldığı Teşekkür: 186085
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Türkiye’yi Anlama Kılavuzu (Anket)

@Asena, Türkiye'yi hiç bilmeyen, tanımayan bir kişi, bu anketi enine boyuna incelediğinde, ona bir soru sorulsa; Türkiye'de nasıl bir hükümet var, nasıl yönetiliyor dese, yanıtı sence ne olur?

Bu küçük anket, bana göre Türk insanının bir fotoğrafı.. Yüzdelere bir aşağı bir yukarı insana fikir verebiliyor.

Rahmetli Aziz Nesin; bu ülkenin yüzde 60 ı aptal dediğinde ben hiç alınmadım Zira diğer yüzde 40 var.

(Aziz Nesin, Müjdat Gezen'in samimi dostudur. Aziz Nesin, bu sözü söylediğinde, Müjdat Geçen; ağabey neden yüzde 60, diye sorduğunda, Aziz Nesin; aslında yüzde 80 de, bakma öyle söyledim, dediğini Müjdat Gezen bizzat açıklamıştır.)

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.