Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.15, 22:16   #11
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Türk Kültüründe Ayrılmaz Üçlü | Kurgan, Taş Heykel (Taş Baba), Balba

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Dilaver Modum, öyle kapsamlı hazırlamışsın konuyu tekrar baştan sona tekrar okumak gerekir...

Ellerine sağlık... Teşekkürler...
Redwine Modum; Ben teşekkür ediyorum zamanını ayırıp okuduğun için..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Türklerin inançlarını hep merak etmişimdir. Lise döneminde enikonu araştırmıştım. Sonrasında tekrar etmeyince unuttum haliyle.

Bilgilerimin çoğunu tazeleyip üstüne yeni bilgilder de ekledin, teşekkürler detaylı konu için Dilaver.
Ben teşekkür ederim size Sevda..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Belki çok ayıp ama, ben bunların çoğunu bilmiyordum. Okudum, bilgilendim.

Bana bu tarih dersini pardon, konularını sevdireceksin ya Dilaver, teşekkür ederim sana

Ahh sayın yöneticim; ayıp olur mu hiç.. Forumda hepimiz birbirimizden bilgiler öğreniyoruz.. Ben de katkıda bulunabiliyorsam, ne mutlu bana..

Zaman ayırıp okuduğun için teşekkür ediyorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi K-Pax Mesajı göster
Çok değerli bir konu, tarihe özel bir merakım da var, emeklerini ve zamanını harcayıp bize aktaran arkadaşımıza içten teşekürlerimi sunarım devamını da bekliyorum
Teşekkür ederim K-Pax

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.