Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.01.15, 18:56   #29
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131260
Aldığı Teşekkür: 42652
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Almanya'da İslam Karşıtı Yürüyüşte 'Rekor' Kalabalık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Fransa'da sözde müslümanların son saldırısında 12 masum kişi katledildi.

Şimdi kendinizi Fransızın yerine koyun ve müslümanlar hakkında düşünün. Bunun tersi Türkiye'de olsaydı, ortalığı yıkardık..

İslamafobi bu gibi saldırılarla iyice yaygınlaşacak. İleride müslümanların Avrupa'ya girişi yasaklanırsa şaşırmamak lazım. Ben şaşırmam, hak da veririm.

İslam hoşgörü dinidir, insan öldürmek de yoktur, deniliyor, deniliyor, ama kendini müslüman olarak görenler, bu davranışlarından da bir türlü vazgeçmiyor.

Kendi ülkende bunu anlatamıyorsan, Avrupa ülkelerine hiç anlamazsın, herkes aynı kefeye konur.

Iste Bütün Problem burada basliyor!.
Türkiye artik ILERI Demokrasiden ILERI Dincilige gecmis.
Bu Din´in Insanlar icin yapidigini unutmus, Hayvan Hocalar yeniden Inlerinden cikip, Fitratlari ortaya Firlatmis durumda.

Burada buna Inanan kisim gene, Din´in Insanogluna verildigini unutmus burada!.

Tabiki simdi bu Fransa konusunada tek tarafli bakmamak lazim.
Nede olsa, Gecen senenin EN sözü, Zamanlama Manidar olarak secmistim.

Fasistler burada Almanyada, Dini bir bulusumu kendi görüslerine Alet yapmaya kalkmis olsa bile, (Burada NOEL Pazarina gitmis insanlari bile, Kendi görüslerine saymaya calismislardi).

Nickles.de´dede bu aciklamayi sonunda verdim, son Pazar toplantilarinda (Pegidanin), Millet bunlara karsi daha Hassas davranip, önlemlerini almaya basladilar.

Böylelikle belkide Hiristiyan Aleminin bir dahaki Dini Bayraminda, Oster Tavsanini kullanabileceklerini simdiden aciklamaya kalkmistim.

Öbür taraftan, "Arap-Baharinin Fertlerinin", bu Fransada yapilan katliama neden olduklarinda unutmamak lazim!.

Böyle Terör örgütlerinin, bu nevi hareketleri buralarda daha Objektiv gözlerle takip altinda bulundugunu unutmamak lazim.

Burada birseyi daha acik söylemem lazim.
Son 12 Sene icinde Almanyaya gönderilen Hocalarinda Kalitesi, degismeye basladi.

8 Sene evvelsine bu anlasilmis durumda olmakla, Heidelberg Üniversitesi, burada Hocalar yetistirmeye baslayip, Faaliyetlerine gecmekteler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti