Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.01.15, 21:12   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131224
Aldığı Teşekkür: 42615
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Almanya'da İslam karşıtı yürüyüşte 'rekor' kalabalık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
İslama karşı yürüyüş belirli bir kitlenin dinine karşı yapılan yürüyüştür, buna da kimsenin hakkı yoktur. Fakat konu başlığı yanlış verilmiş. Başlığa bakıp, Almanların islama karşı geldikleri, ve protesto yürüyüşleri yaptığı sanılıyor ama İçerik daha farklı.

Galiba burada Pegidayi tam anlamis degilsin.
Fasist birimlerinin böylecene cesitli isimler adi altinda Kücük Kulüpler kurup, Firsati kollayip, beraberce Demokrasiyi tehdit altinda tutan kesim.

Alıntı:

Alıntı:
Yürüyüşe katılan yaşlı bir adam, "Ben emekliyim. Az bir emeklilik maaşı alıyorum ama bütün bu insanlara (sığınmacılar) para ödüyorum. Bu konuda bana fikrimi soran olmadı." dedi.

Dresdende baslayan Kivilcima söyle bakarsak, Gercek Hirsizlarin - Arsizlarin, onlar oldugunu yüzlerine karsi vurmustum.

Söyle hafiften bir hesabini tanitayim´ki, anlasilabilinsin.

Bilindigi gibi, Emeklilik kasasina, hayati boyunca Millet bir belirli para yatirir.
Burada bunun ismine "Generation Vertrag"´da denir.

Böylelikle simdiki Calisan kesim, Simdiki Emeklilerin Maaslarini öder.

Gelelim ama su eski DDR davasina.

Eski hesaplari bir gözden gecirirsek, DDR Mark´i ve BRD Mark´i arasinda 7/1 fark atiyordu.

Yani bu nesil, anca Emekli Kasasina 7/1 para yatiriminda bulunmustu.

Buna karsilik olarak, Nickles.de´dede, madem hesabini kitabini yapiyor demistim, ozaman simdiki Emeklilik Maaslarindan 7´den Altisini geriye versinler, cünkü o haksiz olarak paralarin benim hakkim oldugunu anlatmistim.

Cünkü eski BRD´de, o paralari bizlerde ayni kasaya yatirdik.
Bunlarda Hak´i olmayan Paralardan simdiki gecimlerini temin ediyorlar.

Bunlar bize soruldumu?.

Üzerinede, bizleri birde suclamaya kalkiyorlar.

Bu Kücük guruplarla yapilmak istenen, Weimarer Repoblikte yapilan davalarin, yeniden denenmesi.

Ilk önce Kücük Guruplarla Virüsleri yerlestirmek, Milleti bölüp, Komsusuna bile Ters gözle bakmalarini saglamak, böylecene Birlik ve Beraberlikten gelen Kuvveti Kirmak.

"He" ayni zamanda, bu Tablo simdi Türkiyede Basarilmis durumda.
Tabiki konu simdi Pegida.

Böylecene Kücük guruplarla baslattiklari Yürüyüsleri Koordine edip, Düslerinde bulundurduklari NAZI ALMANYAYI YENIDEN CANLANDIRMAK ISTEDIKLERI, GÖZLERDEN KACMAMASI LAZIM!.

Alıntı:
Keşke bunu biz de yapsak.
Alıntı:
Ülkelerindeki huzuru, bizim isteğimiz dışında bozmak için bir çok yol deneyen AKP hükümetinin sebep olduğu ve zorunlu göçten dolayı ülkemize gelen sığınmacıları bizlerin beslemek zorunda olmadığımızı söyleyebilsek.

Burada ufak bir Problemimiz var, daha dogrusu, dis Sinirlarimiz olan, Viyana Kapisindan Yemen´e kadar.

Cihan savasinda, Sonuna kadar Sömürülmüs Halktan, Türk Halki ayaklanmasaydi, Dogu Anadoludan *****lari Ak-Denize kadar Kovalayip, Denize dökmeselerdi, durumumuz, ayni Irak ve Suriye gibi olurdu.

Cihan Savasinda, Dis Mihraklar büyük hatalar yapip, Bacilarimiza ellerini atmislardi, böylelikle, Millet ayaklanip, bu Rezillige karsi geldi.

Geliboluda bunu yeniden ele almak istediler.
Basaramadilar!.
Bu sefer, aramizda *****lari yerlestirip üzerine Kilfini gerdiler!.

Iste Kilifi uydurulmus, Dis mihralarin gercek yüzü.

Resimler Destan yaziyor, acaba hangi Destani?.

Komsumuzla Konusamazsak, Bahcelerimize Sican cok cikar.
Kusura bakmayin bu söz icin.

Mültecilere kiziyorsan, neden Silah oralara gönderilmesine göz yumuyorsun?.
Oradaki Hayat Sartlarinin Insanliga uygun olmamasina destek oluyorsun?

Almanyanin yaptigida bu!.
Dünya capinda, Silah Tüccarliginda Ücüncü sirada!.
Yahudistana bile, Atombombasi atabilecek Mekikleri Donatip, benim Vergilerden bunu karsilayip, "Almanya" Yahudistana Alti Deniz altisi Hediye etti!.

Simdiden AK-Denizde olan Dogalgaz yataklarina karsi, Yahudistan ve Yünanistan beraberce Planlar kurup, Askeri Birliklerini Koordine etmekte.

Bu Vahsice Planlari ortaya cikmamasi icin, essas Planlar Avrupanin Göbeginde yapildigi anlasilmamasi icin, (EU-Parlament) Merkel son Konusmasinda, Yünanistana Avrupabirliginde Kapiyi göstermis gibi yapti!.
Maden oyun O Kadar acik görünüyor, ödeyemedikleri Silah sistemlerini neden Yünanistandan geri almiyorlar?.

"Cünkü bu Silahlar", Askeriyesi dagilmis, icten Kemirilmis Türkiye icin lazim!.

Komsularinla bile Kavgali olana, hangi ülke yardim eder?.

Kuzey Irakta Kürtler Katlediliyor diye her bir agizdan Aniriyorlar.
Halbuki orada, Türkmen Bebekler bile Katlediliyor, Kimse bunlari gördüm duydum demiyor!.

Oralara Silah yerine, Kursun-Kalem ve Silgi gönderilse.

Vahsice Öldürülen Bebekler Öldürülecegine, Resimler cizse, Mültecimi gelirdi?.

Alıntı:

Berlin'e birkaç kere gitmiş biri olarak, orada gördüğüm cübbeli, çarşaflı ve eciş bücüş şekilde kapanmış kişileri ben yaşadığım şehirde görmedim. O şekildeki insanları ben değil Avrupa'da, kendi ülkemde bile görmek istemem.

Buna anca bir Gülümseme ile karsilik verebilirim.
Almanya, sadece Berlinden olusmuyor.

Berlin´in zaten bambaska bir Statüsü var.
Frankfurta yerlesen Pangea Örgütü´de Berlinden buralara geldi.
Bir koluda, burada Istanbulda bile oldugunu söyliyebilirim.

Tüh yeniden konuyu bayagi genislettim galiba.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.