Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.15, 00:22   #35
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Almanya'da İslam Karşıtı Yürüyüşte 'Rekor' Kalabalık

@LaLe
Tamda üstüne basmışsın
Radikal islam desinler bizde sokaklara dökülelim.
Bir ülkede herşey yabancı düşmanlığını körüklüyorsa, halkın islami fobi yaşaması yadırganmamalı.
Bir kişi suç işlediğinde russa mesala gazetede bir rus eşini öldürdü diye başlık atamazsın, bu suçtur, rus düşmanlığı yaratır gerekçesiyle suçtur fakat türkse büyük harflerle atarsın suç değildir.
Almanın karşılığı türk-kürt-araptır, Müslüman değildir.
Bu radikal örgütleri bitirmek içinde başka şeyler yapılmalı. Suçu günahı olmayan insanları bunlarla aynı kefeye koyamazsınız.

Yıllarca bu ülkede getolarda yaşamaya mecbur edilen, iyi okullarda okumamaları için her türlü engeli koyan, sadece adımız ayşe, fatma, ahmet diye staj yeri bulamadığımız sonrada eğitimsizler diye horlandığı ız bir ülkeden bahsediyoruz.
Bizim hiçmi suçumuz yok?
Elbette var, malesef var.Başka politikalar üretsinler.Bana karşı terör suç fakat sana karşı yapılırsa beni ilgilendirmez, ben silah satar paramı kazanırım mantığı insanlık değildir.