Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 00:53   #5
erkangurkan
Tam Üye

erkangurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 1404
Aldığı Teşekkür: 2915
Rep Derecesi : erkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anılarda Antalya | Erkan Gürkan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Demek Erkan Bey en sonunda yapmak istediği şeyi yaptı
Bize de alıp okumak düşer artık.

Eminim Erkan Bey her türlü detaya girip, Antalya'mı kendine has anlatımıyla anlatmıştır. Şimdiden ellerine sağlık olsun ustanın.

Başakçacığım, konuya bakayım derken detay konuya da daldım gittim
Ne kadar güzel yazılardı, ne kadar güzel anılar.

Teşekkür ederim sayın lale,

Bu anılarımın kitap haline gelmesinde siz değerli arkadaşların olağanüstü methiyeleri ve de adeta kitap olarak yayınlamam için kabaca bir tabirle dürtmeleriyle gerçekleşmiştir hepinize teşekkürederim.
Bilindiği üzere ben ressamım, mimar ve de matematikçi, ama beni zorla yazar'da yaptınız.
umarım bunu da başarabilmişimdir.
Aslında yazıyorum ama farklı bir konuda, uzun yıllardır çalıştığım iki kitabım yayınlanmaya hazır, ancak bunlar bilimsel kitaplar.
1. resim sanatı ve matematik,
2. egop.
bu iki çalışmam kırk yıldan fazla çalışmamı gerektirdi ve tamamen kendi geliştirdiğim tekniklerden oluşuyor, patentlerini almak için bir avrupa ülkesine başvurdum bekliyorum, sonra yayınlayacağım.

saygı ve sevgilerile
erkangurkan