Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 14:48   #6
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Fikir ve zikir konuşuyor gibi burada.

Bunu diyen adam, eğer varsa (umarım yoktur), 6-7 yaşındaki kızına bir baksın. Vicdanen değil, aklı selim biri olarak baksın. O yaştaki bir kız daha çocuktur! Ne ergenliğe girmiştir, ne de vücut gelişimi tamamlanmıştır. Meme gelişimi bile 13-14 yaşlarında tamamlanır. O yaştaki bir çocuk daha neyin ne olduğunu bilmez, korkar, altına kaçırır, anne çocuğudur o daha. Bu yaştaki bir çocukla evlenen kişi de sübyancıdır, sapıktır!!!

Durmadan islam islam, ulan şu islamda bir tane de kadın lehine bir şey olsun. Durmadan erkekler kendine yontmuş. 6-7 yaşındaki kız çocuğu ile evlenmek eğer Kuran'a iman etmekse, ben etmiyorum!!

Ne güzel de başlamıştım güne. Böyle haberleri lütfen bari forumda paylaşmayalım, bunlara pirim vermeyelim arkadaşlar.

Hem sosyal doku vakfı ne demek ya, nasıl bir doku bu, dokusunu.....

Adamın arkasında, kütüphanedeki kitaplar hep arapça. Gidin orada ne halt edecekseniz edin. Arap zihniyetine göre yaşayın. Atatürk'ün hep gölgesinde kalacaksınız, ne yaparsanız yapın!
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.