Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 18:50   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Kafa keserler; gerçek islam bu değil.
Pedofilidirler; gerçek islam bu değil.
Kadınları pazarlarda satarlar; gerçek islam bu değil.
Öldükten 6 saat sonrasına kadar cinsel ilişki için fetva verirler; gerçek islam bu değil.
Sırf onlardan değiller diye milletler haraca bağlanır, devşirilir, topluca katledilir; gerçek islam bu değil.
Yağma, talan yaparlar; gerçek islam bu değil.
Araba süren kadınları kırbaçlarlar; gerçek islam bu değil.
İslam Devleti adında devlet kurarlar; gerçek islam bu değil. O da devlet değil zaten.
İslam nedir?

Tam da gerçek islam bu. Kuran-ı Kerim'i tam manasıyla okuyup anladığınızda görüyorsunuz.
Birden fazla cariyeyi helal kılan, savaşta kocaları ölmüş kadınları ganimet gören, Allah için cihad yapılmasını emreden (muttakiler sadece cennete girebilecektir) ve küçücük çocukları kendine eş olarak alanların olduğu din.

Bunu söyleyen şahsa sormak isterim evladı veya torunu var mı? 7 yaşında evlendirsin bakayım. Başkalarının sünyanlarına ağızlarının suyu aka aka göz diken bu zihniyet kendi evlatlarını da aynı düşünce ile verecek mi?
Ali'yi ikna edip peygamber soyundan olmak için kızıyla 9 yaşında evlenen Ömer bu yetkiyi nereden aldı acaba? Ali nasıl kendi elleriyle çocuğunu 60 yaşında ki adama verebildi?
Peygamber Ayşe ile nasıl evlendi?

Gerçek yüzlerini ortaya çıkıyor artık. Siz inkar etseniz de etmeseniz de gerçek islamiyet bu.
İnsanların ellerini arkadan bağlayıp kafa kesenler islamiyet için cihada başladı. Sıra bize de gelecek.
Normalinde gecen sayfadan iki cesitli paylasimdan alintilar yapip, yazmaya calisacaktim.
Burada hepsi icinde oldugu icin, tek alinti yapip, Bütün Ciplaginla yorumlarima karar verdim.
Ilk önce suna bir bakalim:

Alıntı:
Birden fazla cariyeyi helal kılan, savaşta kocaları ölmüş kadınları ganimet gören, Allah için cihad yapılmasını emreden (muttakiler sadece cennete girebilecektir) ve küçücük çocukları kendine eş olarak alanların olduğu din.
Belki O tarihlerde yasamis olsaydim, ayni durumda olsaydim, su Cocugu Kurtarmak icin, ayni sekilde hareket edip, 1400 Yil sonra Pedofil oldugum söylenebilinirdi!.

Evet dogru, 9 Yasinda Kizi belki nikahinla almis olabilir?.
Sadece bu adimi atmasi acaba neden?.
Nede olsa, O Tarih daha baska bir zamandi.

Simdi burada Pedofiligi savundugum yok, böyle birseyle karsilasirsam, Kemiklerini Ilk Kiranda ben olabilecegimi düsünüyorum!.

Dahada ileri gidip, iki seneden beri yazdiklari, Paylastiklarimi simdi yeniden gözler önüne getirelim.
SAUdi Arabistan üzerine emin yerden Duydugum Gercekleri.
Bunlarin AKP yardiminla, Türkiyedede gercek olabilecekleri!.
Iki sene bile gecmedi simdi üzerinden, Alaturkanin Kafasina bu Gercekleri Vurdugum!.

Tabiki nede olsa, iki senedede, bunlar gerceklesmedi!.
Sapik Cübbeliler, Türkiyenin Göbeginde´de bunu yasamaktaydilar!.

Ne Bacilarimiz bu Sebepten Hayatina Son verdi, Kaderi Belli olmayan Kaderlerimiz, Canina Kiydi!.
Bunlari acik olarak söylerken, eminim, bende suclandim, nasil bu gercekleri bu kadar acik olarak ortaya atabilirim diye!.
Ve yeniden Acik olarak anlatmaktan vaz gecmiyecegim, bunlarin Ayiplarina Suc Ortakligi etmiyecegim!.

Bu olanlara karsi, nekadar sessiz kalirsak, iste O Kadar bu Sapiklari Desteklemis oluruz!.

Bu arada yeniden bir sözü Akillara getirmek istiyorum, Ellhamdulillah Müslümanim, ama Onlar benden degil!.

Tabiki sadece bunlarla sözlerime son verecegimi sanirsaniz, yeniden yaniliyorsunuz!.

Nede olsa, Hz. Muhammed Kiz cocugunu Nikahinla almis olsada, kendi arastirmalarima karsi, belirli bir yasa kadar, Sexüel hareketlerde bulunmamistir.

Belkide kendim bunada inanmak istiyorum.

Bunun haricinde ama yinede, Cocuklarin Sömürülmesi O tarihlerde, Insan oglunda Normalmis gibi görünüyordu.
Hiristiyan Aleminde bile, 1906 senesine kadar normal görülüp, 1906´dan sonra, Ingilterede alinan Mahkeme karari sonrasi, anca ilegalitäte sürdürülmüstür!.

Halbuki bu gelenegi, yeni Tarihe kadar, Hiristiyan Katolik alemi Hayatta tutup, Kalin Kilise Duvarlari ardinda yasiyordu.

Sanirsam Cihan Savasindan sonrada, Kur´animiz Türkceye cevrildiginde, Cübbelilerin bu Kozunu ellerinden almak amacli, Cocuk Tecevüzlügünü önlemek icin buna dikkat edilmis, Anayasamiza Ekler koyulup, Belirli Yasalardan evvel, Cocuklarla Cinsel iliskiler yasaklanmis olmustur????.

Artik bu satirlari nasil anlamak istediginizi düsünün!.
Cübbelilerin Dininize Hakimiyetine Müsade vericekmisiniz, yoksa Aynaya bakabilecek sekilde, bu Cübbelileri kinayabilecekmisiniz?.

He bazilarinin düsünebilecegi gibi, Dini bakimimdan Eksiklerim varmi?.

Bu soruya söyle cevap vermeye calisayim!.
Aynanin önünde, Sakal, Biyik tirasi yaparken yüzümü gördügümde, Boynumu kesmemissem, demekki dogru yoldayim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.