Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 22:01   #16
ZeZe
Alea İacta Est

ZeZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 219
Ettiği Teşekkür: 11284
Aldığı Teşekkür: 9993
Rep Derecesi : ZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Normalinde gecen sayfadan iki cesitli paylasimdan alintilar yapip, yazmaya calisacaktim.
Burada hepsi icinde oldugu icin, tek alinti yapip, Bütün Ciplaginla yorumlarima karar verdim.
Ilk önce suna bir bakalim:

Belki O tarihlerde yasamis olsaydim, ayni durumda olsaydim, su Cocugu Kurtarmak icin, ayni sekilde hareket edip, 1400 Yil sonra Pedofil oldugum söylenebilinirdi!.

Evet dogru, 9 Yasinda Kizi belki nikahinla almis olabilir?.
Sadece bu adimi atmasi acaba neden?.
Nede olsa, O Tarih daha baska bir zamandi.

Simdi burada Pedofiligi savundugum yok, böyle birseyle karsilasirsam, Kemiklerini Ilk Kiranda ben olabilecegimi düsünüyorum!.

Dahada ileri gidip, iki seneden beri yazdiklari, Paylastiklarimi simdi yeniden gözler önüne getirelim.
SAUdi Arabistan üzerine emin yerden Duydugum Gercekleri.
Bunlarin AKP yardiminla, Türkiyedede gercek olabilecekleri!.
Iki sene bile gecmedi simdi üzerinden, Alaturkanin Kafasina bu Gercekleri Vurdugum!.

Tabiki nede olsa, iki senedede, bunlar gerceklesmedi!.
Sapik Cübbeliler, Türkiyenin Göbeginde´de bunu yasamaktaydilar!.

Ne Bacilarimiz bu Sebepten Hayatina Son verdi, Kaderi Belli olmayan Kaderlerimiz, Canina Kiydi!.
Bunlari acik olarak söylerken, eminim, bende suclandim, nasil bu gercekleri bu kadar acik olarak ortaya atabilirim diye!.
Ve yeniden Acik olarak anlatmaktan vaz gecmiyecegim, bunlarin Ayiplarina Suc Ortakligi etmiyecegim!.

Bu olanlara karsi, nekadar sessiz kalirsak, iste O Kadar bu Sapiklari Desteklemis oluruz!.

Bu arada yeniden bir sözü Akillara getirmek istiyorum, Ellhamdulillah Müslümanim, ama Onlar benden degil!.

Tabiki sadece bunlarla sözlerime son verecegimi sanirsaniz, yeniden yaniliyorsunuz!.

Nede olsa, Hz. Muhammed Kiz cocugunu Nikahinla almis olsada, kendi arastirmalarima karsi, belirli bir yasa kadar, Sexüel hareketlerde bulunmamistir.

Belkide kendim bunada inanmak istiyorum.

Bunun haricinde ama yinede, Cocuklarin Sömürülmesi O tarihlerde, Insan oglunda Normalmis gibi görünüyordu.
Hiristiyan Aleminde bile, 1906 senesine kadar normal görülüp, 1906´dan sonra, Ingilterede alinan Mahkeme karari sonrasi, anca ilegalitäte sürdürülmüstür!.

Halbuki bu gelenegi, yeni Tarihe kadar, Hiristiyan Katolik alemi Hayatta tutup, Kalin Kilise Duvarlari ardinda yasiyordu.

Sanirsam Cihan Savasindan sonrada, Kur´animiz Türkceye cevrildiginde, Cübbelilerin bu Kozunu ellerinden almak amacli, Cocuk Tecevüzlügünü önlemek icin buna dikkat edilmis, Anayasamiza Ekler koyulup, Belirli Yasalardan evvel, Cocuklarla Cinsel iliskiler yasaklanmis olmustur????.

Artik bu satirlari nasil anlamak istediginizi düsünün!.
Cübbelilerin Dininize Hakimiyetine Müsade vericekmisiniz, yoksa Aynaya bakabilecek sekilde, bu Cübbelileri kinayabilecekmisiniz?.

He bazilarinin düsünebilecegi gibi, Dini bakimimdan Eksiklerim varmi?.

Bu soruya söyle cevap vermeye calisayim!.
Aynanin önünde, Sakal, Biyik tirasi yaparken yüzümü gördügümde, Boynumu kesmemissem, demekki dogru yoldayim!.
Çocukları evlat edinmeyi düşünemediler sanırım İnsanlıkarayan değil mi

Yoksa niye küçücük çocuğu himayesine evlat yerine eş olarak alıp, koynuna alsın belli zaman sonra

Hükümetlerin icraatı olumsuz olupta millet itiraz etmez ve düşürmezse, bütün kusur ve kabahatlere katılmış demektir.

Gerçekten şunun bunun oyuncağı olabilen milletler, haklarını algılamamışlar demektir. Ve böyle bir millet, denetim altında bulundurulmaya layık olur..
Mustafa Kemal ATATÜRK

Benim dinim adalet, hak, vicdan.
Buna göre yaşayanlarla aynı dindeniz.
Kendinize ne derseniz deyin, kim olursanız olun.
Genç evli çifti üç ay kira ödemedi diye
sokağa attıran hacı ile cennette olmaktansa,
kediye ağlayan ateistle cehennemde yanmaya razıyım.

İhsan Eliaçık
ZeZe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ZeZe'in Mesajına Teşekkür Etti.