Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 22:39   #24
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Eheh daha önce başıma çok geldiği için temkinli yaklaştım
Ben Protestan Baptist'im
Senin yasin cok genc olmali
Protestan inancinin islamla cok benzer yanlari vardir. Din Allahla insan arasinda oldugu sürece inanctir.
Insanlar )inananlar)Allaha iman ettiklari icin kimin nasil inandigi digerini ilgilendirmez.
Kimin dogru inandigi, kimin yanlis inandigi kararinida kullar vermez ve ayrica Allah adina kimse ceza kesemez.

Her din adina yapilan sacmaliklar olmustur, tüm dinler icin gecerli bu. Bazi toplumlar daha gelismis oldugundan, daha egitimli oldugundan sacmaliklari farkeder ve red eder, digeri ise hic gelismemis, hic bir sey okumamis, arastirmamistir gördügü molla ne derse ona inanir fakat bunlarla bir din suclanmaz

Ayrica ben korkabilecegin son insanim