Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.15, 23:13   #12
erkangurkan
Tam Üye

erkangurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 1404
Aldığı Teşekkür: 2915
Rep Derecesi : erkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anılarda Antalya Kitabı | Erkan Gürkan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Sevgili Erkan abi,

"Anılarda Antalya" 'nın kitap olarak basılması haberiyle en çok mutlu olanlardan biri de benim herhalde.

Telefonda verdiğiniz güzel haber ve bu konunun varlığından haberdar olmam neticesinde buraya bir şeyler yazmamak olmazdı.

Yayınevi editörü ile ilgili anlattığınız anekdota hala gülüyorum, yani bakın kıymetimi bilin. (Tabi ki bu sadece bir latife). Her türlü
çalışmanızda ne kadar titiz olduğunuzu en yakından bilenlerden biriyim sanırım. Bu nedenle bu kitabınızında titiz bir çalışmanın ürünü olduğundan eminim. Sabırsızlıkla kitabımın elime ulaşmasını bekliyorum. Hani kıyısından köşesinden bir şekilde dahil olduğumu hissettirdiniz bana. Sabırsızlığımın nedenlerinden biride bu merak tabi.

Kitaba sahip olmak isteyen arkadaşlar var ise, kitabın dağıtımı bizzat Erkan Gürkan tarafından yapılmaktadır. Sevgili Başakçanın vermiş olduğu Erkan beye ait mail adresi veya telefon numarasından kendisine ulaşırsanız kitabınız imzalı olarak kargo yoluyla size iletilecektir...

Endibinenot; Kitabın içinde Erkan beyin çizimlerinide bulabileceğiz...

Sayın Banemin.
bu kadar övgüden sonra söyleyecek birşey bulamıyorum,
forumda açtığım Anılarda Antalya konusunda şahsen yaşadığım
o hikâyeleri yazmaya başladığım ilk günlerden,
bu kitabın oluşmasına kadar olan katkıların için
teşekkür ediyor sevgilerimi sunuyorum değerli kardeşim.