Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.15, 13:07   #55
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131066
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Cahiliyet zamanında yapılmış uygulamaları İslamda var gibi göstermek dümbüklüktür. Böyle ****ları kasıtlı çıkarıp konuşturuyorlar.

@MooN seninle tartışmak çok zor dininin zafiyetlerini söylediğimiz zaman ben katolik değilim der çıkarsın işin içinden, bende arap değilim.

Bak böyle konulara çok zıplıyorsun buraya 14-15 yaşında aklı bulanabilecek ziyeretçi olarak bir sürü insan geliyordur yapma böyle şeyler.

@ZeZe dünyanın her yerinde tavuk kesilir gibi müslüman kesiliyor katlediliyor sesiniz çıkmıyor sonra da buraya geliyor sizin dininiz öldürün diyor diyorsun. Vallahi insanı çileden çıkarıyorsunuz bazen.
Ona önlen almak icin, sizinkiler yaslari Altiya indirdiler, istersen onlarada birsey söyle!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster

@ZeZe dünyanın her yerinde tavuk kesilir gibi müslüman kesiliyor katlediliyor sesiniz çıkmıyor sonra da buraya geliyor sizin dininiz öldürün diyor diyorsun. Vallahi insanı çileden çıkarıyorsunuz bazen.
Yapma öyle bak, Basbakanin kizacak sonra!.

Ha iste, Kafa kesenlerle Sarmas Dolas olanlar.

Bazilarida cikmis, Sorular soruyor.

Birde aci gercege gözlerimizi cevirelim.

Bir taraftan Türkce, öbür taraftan Osmanlica diye diye, artik Resimleri koymaya basladim.
Bunlaridami görüpte yorumlaya bilemiyorsunuz?.

2000 Kilometre uzakliktan bunlari görüpte, Zahmete ugrayip, yoldaslarini gösteriyorum.
Iste onlara Dur de!.

Simdi yeniden, Kafalari Kesilmis Türkmen Kardeslerimizi bana koydurtturma.

Uyanin artik uyanin!.
Bunlar Din´i degil, baska birseyi Temsil ediyor!.

Üc Cuval Kömüre, Namuslar Kirleniyor!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.