Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.15, 13:23   #58
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Cahiliyet zamanında yapılmış uygulamaları İslamda var gibi göstermek dümbüklüktür. Böyle ****ları kasıtlı çıkarıp konuşturuyorlar.

@MooN seninle tartışmak çok zor dininin zafiyetlerini söylediğimiz zaman ben katolik değilim der çıkarsın işin içinden, bende arap değilim.

Bak böyle konulara çok zıplıyorsun buraya 14-15 yaşında aklı bulanabilecek ziyeretçi olarak bir sürü insan geliyordur yapma böyle şeyler.

@ZeZe dünyanın her yerinde tavuk kesilir gibi müslüman kesiliyor katlediliyor sesiniz çıkmıyor sonra da buraya geliyor sizin dininiz öldürün diyor diyorsun. Vallahi insanı çileden çıkarıyorsunuz bazen.

"yapma böyle şeyler."

Ne yapacağımı ne yazacağımı sana soracak değilim !

Ayrıca sinirlendim kızdım falan diyorsunda bir fiilini göremedik.
Asıl senin hristiyanlara, ateistlere, ve senden olmayan herkese ettiğin her hakaretinde

Bizde sinirleniyoruz ve bizim öfkemiz bir noktadan sonra patlama noktasına gelir bunuda söylemiş olayım.
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti