Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.15, 14:39   #67
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Benim yaptığım yorumlar için gözdağı mı veriyorsunuz bana?
Konu içinde gerekirse ayet paylaşırım, ayetlerinizi paylaşmakta mı yasak?
Ayet dünyaya inmiş kitabınızda geçen cümleler. Bunları paylaşmam neden rahatsız ediyor sizleri?

Doğrusunu ve tamamını paylaşmama ne gerek var? Ben ayetten çıkarmam gerekeni çıkarıyorum her durumda. Siz istediğiniz kadar olayı yumuşatmaya çalışın bu gerçek anlamını değiştiremez. Muhammed 4. Ayet'te mi yanlış? Ben sana daha onlarca ayet getiririm diye mi bana gözdağı veriyorsun?
Son olmazsa ne olacak? Beni mi atacaksınız?
Kulaklarınızı gözlerinizi dillerinizi kapayın, bir gün sıra size de gelecek nasılsa ( :
Yanlış paylaştığımı söylüyorsunuz, diyanet tesfiri yanlış mı?
Kuran- Kerim'den ve tesfirlerinden öğrendiyseniz bilmelisiniz ki muttakiler dışında kimse cennete gidemeyecek. Muttaki ne demek biliyorsunuzdur zaten benim size öğretmek harcım değil ya

Bilmiyorsanız öğrenin, araştırın. İnsanları gerçekleri açıkladığı için tehdit, gözdağı ile susturmaya çalışamazsınız. İşid şuan gerçek islamiyeti uyguluyor, kitabın emrini yerine getiriyor. Sizin gibi "Gerçek islam bu değil" diyen tatlı su müslümanlarını bir bir avlıyor. Cihad yapıyor. Bunun böyle olmadığını söyleyen islamiyeti de bilmiyordur, kitabını da bilmiyordur.
Bence islamiyeti sen biliyorsun ya gerisini takma sen. Biz cahil kalalim