Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.15, 15:25   #77
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 7 Yaşındaki Kızla Evlenebilirsiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
O kafa kesenler müslüman değil. Biraz araştırırsan o örgütün derinlerinde yahudilerin olduğunu kurucularının kimler olduğunu görürsün.

Amaç islami teror dini olarak göstermek ne yazık ki amaçlarına da ulaşıyorlar. Ama inanıyorum ki bu böyle sürmeyecek. Allah yardımcımız olsun.

Allah hepimizi elekten eler gibi ayıracak, o kılı kıldan ayırır elhamdülillah.

Hadi simdi Yahudi Tohumunuda gectim, su Cocuk tecavüzcülerine ney diyorsun?.

Evet, bende kendimi Müslüman olarak adlandiriyorum ve Böylelikle Elhamdulillah Müslümanim, ama onlar benden degil diyorum.

Sende bunu diyebiliyormusun, yoksa cocuklarimizi Kaderine birakmaya gözmü yumacaksin?.

Simdiye kadar, kimlerin ardinda kostugunun farkindasin degilmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.