Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.15, 22:49   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Paris'te İkinci Saldırı : Musevilere Ait Markete Saldırı Düzenlendi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Sadece musevi değil şuan binlerce müslüman zan altında ve her ne kadar benim benimsemediğim düşünceleri olsa da burada kumpas var ve doğru değil

Fransada yapmak istedikleri yeterince toz kaldirmdigi icin, Hamburg´tada ayni sekilde bir seyler yapmaya kalktilar.

Tabiki simdilik su Fransiz davasina gözlerimizi yönlendirelim.
Alman Fasistleride buralarda olanlari kullanip, Müslümanlara veya Yabancilara karsi Sempasitan toplamaya ugrasirken, Dikkatimden kacmayan bir olayi Yüzlerine vurdum.

Müslümanlari veya Yabancilari potensiyel Cani olarak göstermeye calisirlarken, 24 Yaslarinda bir Müslüman cikipta, teröristlerin elinden hiristiyanlari kurtarmaya calismisti.

Böylelikle iclerinde Anne ve Bebeginle, baska Fransizlarida Sogutucu odasina kilitledigini, Sogutucunun Ceyranini kapatip, asansörle Yardim bulma amacli kacmayi basarmis olmasinla, Polisler tarafindan yakalanmis böylecene 1,5 Saat elleri Bagli olarak bekletilmisti.

Son olarak, Sogutucuya kapatip Kurtardigi sahislarda, disariya ciktiginda, burada 24 yasindaki müslümana tesekkür etmislerdi.

Tabiki bu 24 Yasindaki Müslüman, Fasistlerin planlarini alt üst ettigi icin, hic anmak bile istemediler, Yüzlerine benim tarafindan vurulana kadar.

Buralarda böyle bilgilere daha cabuk ulasabiliyoruz, Fasistlerin yüzlerine´de Fasistliklerini vurmaktan Zevk aldigim icin, bu Firsati kaciramadim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.