Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.15, 00:02   #27
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dünya Nano Teknolojiyle Uğraşırken, Ülkemizde Sabah Sabah Tartışılan

@ZeZe, sana hitaben yazdığım sadece ilk paragrafdı.

Tekrar ediyorum diye başlayan cümlelerim genele.. Özellikle de @şirine isimli üyeye.. Herkes ne yaptığını bilir, o nedenle çok daha açık yazmayı da gereksiz gördüm.

* * *

Adeta birileri islam dinini yermeye, diğer tarafta aklamaya çalışır gibi bir durum yaratıldı. Tabi bu dediğim bu konuyla tam ilişkili değil.

Yeri geldi, burada söyleme gereğini duydum.

* * *

Üstelik gündem dışı veya hoşa giden, akla gelen herhangi bir konu da paylaşılır. Kimseye yön verme gibi ahmakça bir istekde de bulunmayız.

Ayıbın ne olduğunu herkes bilir.

Ayıbın en büyüğü, en kötü uç örnekler gösterilerek bir topluluğun inançları ile alay etmektir..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.