Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.15, 00:12   #34
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1474
Mesajlar: 7,532
Ettiği Teşekkür: 29736
Aldığı Teşekkür: 33084
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Dünya Nano Teknolojiyle Uğraşırken, Ülkemizde Sabah Sabah Tartışılan

"Gerçekten bu dinimizin inancımızın içine düştüğü durum vahim bunu görebiliyoruz ve buna müdahale etmemiz gerekiyor"

Hiçbir müslümandan böyle birşey duyamadım. Konuştuklarım yada ordan burdan şahit olduklarım kadarıyla hep başka yere atıldı konu, Amerikadan girildi israilden çıkıldı.

Kuran'ın değiştirilmiş olabileceğine dair bir küçük şüphe bile göremedim. Camide anlamsız arapça sözcüklerden ilham alan insanlara ne söylendiği hakkında birşeyler sorsam cevap bile alamadım.

---

Zehirin en kökü dinde ve milliyetçilikte

Her ikisininde fazlası insanı zehirler, gözlerini körleştirir, kulaklarını sağır eder. Bu insanlar maalesef acınasıdırlar ve birer zavallı gibi yaşar ölürler. Kendi düşünceleri, kibirleri içinde..

Dindeki zehirin yayılışı sorgusuz biatten başlar.

Sorgusuz biat ve teslimiyet bir dinde olmaması gereken şey oluyorsa da o din zaten din olmaktan çıkar bir kültüre yada yaşam biçimine dönüşür. Bu kültür gelecekle çatışır, gelecek kurallarıyla, özgürlükleriyle kısacası hayatın kendisiyle çatışır, çünkü kuralları yaşam biçimi geleceğin modernizmiyle alt edilmesinden korkar. bu yüzden daha çok radikalleşir. eh sonuda zorbalıktır zaten.. kendinden olmayanı kendi gibi yapmaya çalışmak yapamıyorsa öldürmek yada sindirmek bastırmak vs vs

İşte bugün islamiyetin yaşadığı tam olarak budur.
__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.