Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.15, 15:14   #15
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anılarda Antalya Kitabı | Erkan Gürkan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi erkangurkan Mesajı göster
Teşekkür ederim sayın lale,

Bu anılarımın kitap haline gelmesinde siz değerli arkadaşların olağanüstü methiyeleri ve de adeta kitap olarak yayınlamam için kabaca bir tabirle dürtmeleriyle gerçekleşmiştir hepinize teşekkür ederim.

saygı ve sevgilerile
erkangurkan
Sevgili Erkan Üstad (Ustam)
(Tükenmez kalem maharetinize yakın bir ustalıkla kullandığınız) Harika anlatımınızla (Antalya Sevdalısı bir Masalcı Dede edasıyla) bizlerle paylaştığınız harika anılarınızı kitap haline dönüştürdüğünüzü duymak beni çok mutlu etti.
Hele hele (Anılarınızı) kitaba dönüştürmenize katkıda bulunan ''dürtücü'' dostlardan birisi olduğumu düşünmek bile benim için gurur verici...
Kitabınız için tekrar tebrik ederim ve en kısa zamanda edinmek isterim.
Kendinize iyi bakın...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Wooow, 2015 Yilinin cok Bereketli basladigindan simdi Eminim.
Su bizim Cadi LaLe´nin yeniden Forum Gercek icin daha fazla zaman ayirmasi, zira Real´in kafasinin etini, kemigine kadar Kemirdik. [/IMG]

Basakcanin Tek tük bile olsa görünmesi.

Bir Forumdasimizin, basarilarina bir Basari daha katip, Anilarda Antalyayi Kitap olarak cikarmasi.

Banemin´in yeniden Piyasada görülmesi.

Simdi Mediterde buraya gelirse, bir Sampanya sisesi Patlaticagim.
Sevgili Dostum İnsanlıkarayan,
foruma girmesem bile, zaman zaman misafir olarak ziyaret edip senin paylaşımlarını büyük bir zevkle izliyorum ve okuyorum.
Geçen ay içerisinde kırıldığını ve bir süre foruma girmediğine inanıyorum.
Bazen sana takılsam da, seni sevdiğimi bilirsin, sen CANSIN, ARTNİYETSİZ DOSTSUN...
Her ne olursa olsun, hiddetini, öfkeni hakarete ve küfre dönüştürme, Forum Gerçek'ten de hiç bir zaman ayrılma...
Senin gibi bir dost şampanya açar da ben gelmez miyim.? Gerçi TEKİLA olsa daha makbul olurdu ya... Neyse... )
Kendine iyi bak dost...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi erkangurkan Mesajı göster
Sayın Insanlikarayan,

Ben bu forumda yazarken bu arkadaşların hepsi birarada bir EKOL oluşturuyordu,
umarım sayın Mediter'de duyar bu haykırışı ve gelir,
doğrusu'ya özletti kendini.

saygı ve sevgiler
Erkan Bey, özleminiz tek taraflı değil...
Kendinize iyi bakınız...

Mediter