Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.15, 15:25   #33
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Hristiyanlığı Yaymak İçin Yapılan Kilise İşkenceleri

@MooN Allahını seversen sen o katliamları yapanların içinde misin ? Onlar din adı altında başka amaçları olan kişiler. Bu olaylarda bence kilise kulanılmıştır.

Şuan insanlar Akpye nasıl dini kullanıyor diyorlar. Şimdi ben TC vatandaşı olarak onların içinde miyim ?

Şuan ortadoğuda yapılan katliamlardan, katliam diyorum çünkü onca insanı o hale sokmalarının bence başka adı olamaz. Bu olaylarında sorumlusu orda yaşayan vatandaşlar mı ?

Yazdıklarıma bence yanlış yönden bakıyorsun. Sen istediğin dine sahip olabilirsin. O beni ilgilendiren bir durum değil. Ben kendimden sorumluyum.

Allaha inanan insanlar bunları yapmaz. Bunu o zamanlar hristiyan adı ile yapılmış şimdiki zamandada müslüman adı ile yapıyorlar.

Arada bir fark yok. Birileri dini istismar etmeye yüzyıllardır devam ediyor.

Hayvan bile kendi cinsinden bir hayvana böyle zulümler yapmazken üstün varlık olarak yaratılan insanoğlunun bu yaptıklarını aklım kesmiyor.

Bana karizmadanda yazdın ve o yazdığından ben hiçbirşey anlamamıştım. Bu şekilde açman iyi olmuş.

Sözün özü ben bu katliamların başka amaçları olduğunu düşünüyorum.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.