Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.15, 14:37   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İtalya: Türkiye'nin Paris yürüyüşüne katılması çelişkiliydi

Alıntı:
İsrail'in yaptığı sadece nefsi müdafa olup
Yani tamam kendi ülkemizdeki devlet denen gücün yaptığı şeyler kabak gibi ortada ona sözümüz yok. Terör en büyük silah olmuş artık devletlerin kucağında, islami olsun veya olmasın sonuçta bir terör var..

İsrail hakkında söyledikleriniz gerçekten gülünç ötesi. İsrail teröristlerlemi savaşıyor? hiç sanmıyorum. Buna inanmak bir çakal'ın aslanlarla savaşması gibi bişey İsrail'in kendisi teröre dolaylı yoldan en büyük fon sağlayan ülkelerden biri. Ortadoğudaki en büyük kan gölünün nemalanıcılarından. Bir varil petrole bir varil kan satıp pazarlayanlardandır.

Bakın yahudileri kesinlikle hedef göstermedim. Çünkü İsrailin yönetiminde gerçek yahudilerin olduğunu sanmıyorum. onlardada siyonizm belası var, islamda da şeriat belası var.

Tek fark siyonistler şeytana bile kazık atacak kadar zeki olmalarıdır. Kararlı olmalarıdır. Hedefe giden yolu 1 gün sonrasını değil 10 yıl sonrasını düşünerek belirlerler. İslamı bu kadar etki altına almalarına şaşırmamak gerek.

Fransa o kadar masum mu o yürüyüşlerde? sanmıyorum. Peki ya Almanya? Yada İngiltere?

Hiçbir devlet gücü masum değildir. Bir güç kurulurken ezilenler olur bu saydığım ülkeler sömürgecilik anlayışları yüzyıllarca devam etmiş halende devam etmekte..

Türkiye, malum şahıs yüzünden politikaları sayesinde elide kanlandı, Kulübe katıldı yani.

Size tavsiyem muhalif olacağım derken sapla samanı karıştırmayın.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.