Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.01.15, 15:15   #37
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dünya Nano Teknolojiyle Uğraşırken, Ülkemizde Sabah Sabah Tartışılan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi şirine Mesajı göster
Site yöneticisi olarak kaygınızı anlıyabiliyorum ama bence Türkiye'nin bu gün ve önümüzdeki yıllardaki en büyük sorunu din ve laiklik bunu görmezden gelip şimdiden tavrını belirlememek en büyük hata.
bu nedenle bu konuları açılmaması, tartışılmaması çoooooookkkk geç kalmış bir konudur.

üstelik sanırım bu uyarınızı üzerine alınan ZeZe nikli arkadaş alındı ve bir kaç gündür online göremedim.

Geleceği gören ve geleceğinden kaygı duyan, haklı olarak korkan bir üyenin kırılarak forumdan ayrılması forum için önemli bir kayıp olmayabilir ama onunla aynı kaygıyı taşıyan bizler için büyük kayıptır, umarım geri döner.

Yanlış kanıya varmışsınız. Hiçbir kaygı yaşadığımız yok.

Bu sitenin çizgisi belli. Üye kaybı kaygısı ile kurallarımızdan hiç ödün vermedik.

Herkesin manevi inancı kendini ilgilendirir. Burada ateist arkadaşlar da var. Konusu açıldığında kendilerine tek kelime hakaret edilmiyor, zaten buna izin de vermeyiz.

* * *

Uyarım herkese idi, gerekliydi de. Herhangi bir dini aşağılamak, karalamak yanlıştır, burada da buna izin verilmez.

Herkesin anlayışla karşılamasını umuyorum.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.