Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.15, 00:15   #12
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İtalya: Türkiye'nin Paris yürüyüşüne katılması çelişkiliydi

Konu içeriği, konu başlığına sadık kalmamış.

Ben sadece konu başlığına istinaden diyorum ki; akp Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş zaten itiraf etti. "Başbakan, Paris'e gitmeseydi Işidci derlerdi"

Acayip bir ülkede yaşıyoruz. Bizleri kimler yönetiyor şaşılmayacak gibi değil. Bu kadar acemilik, bu kadar iki yüzlülük olur mu yahu.

* * *

Ama biraz da dürüst olmak gerek. Hani pkk terörist saldırılarında şehit verdiğimizde; sesli veya sessiz, ulen Hitler zamanında iyi yapmış diyormusunuz, demiyor musunuz?

İsrail'i anlamak için, İsrail'de yaşamak gerek sanırım. İsrail'de yaşayan bir Türk asıllı vatandaşı bir televizyon kanalına bağladılar. Kadın feryat ediyordu. "Televizyonlar yanlı yayın yapıyor, biz günlerdir sığınaklarda yaşıyoruz, heran bir saldırı olabilir korkusu ile yaşıyoruz"

Zaman zaman polislere de verip veriştiririz. Polislerin yaşadıklarını sadece polisler bilir.
İçinde iyileri de var, kötüleri de var.

Birkaç mesaj öncesi, öldürülen çocuk fotoğrafları eklenmiş. (O iki fotoğrafı sildim.)

Türk askerinin de (istem dışı) öldürdüğü birçok çocuk fotoğrafı eklemek mümkün. Daha çok yakın zamanda sınırda genç yaşlı, çocuk demeden kaç kişi öldürüldü? Hatırlayan var mı? Suçlusu bulundu mu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.