Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.15, 15:10   #23
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: İtalya: Türkiye'nin Paris Yürüyüşüne Katılması Çelişkiliydi

@Tanıdık

Altınada filistini savunucu bir karikatür paylaştım sanırım görmediniz.
Veya sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz...
Bu yorumunuzla siz taraf tutmaktasınız.

Bakın o yazdıklarımı aynen kopyaya-yapıştır yapıyorum belki orda dikkatinizden kaçmıştır

"Yerli haber kaynaklarına baktığımızda İsrail'in sürekli saldırı düzenlediği ve x kişinin öldüğü haberini
Görürüz. Yabancı kaynaklarda ise tam tersi Hamas saldırı düzenliyor, ve x kadar yahudi ölüyor."

"herhangi bir taraf suçludur veya haklıdır diyemiyorum.
Savaşın bitmesini diliyorum. Savaş ne sebeple olursa olsun çok korkunçtur."

Demişim gördüğünüz üzere diğer karikatürüde saymıyorum bile...

Diğer tarafı görmezden gelerek benim kendi tarafınızı savunmam gerektiğini düşünürseniz ;
Yanılırsınız...

Dünya'da müslümanlara sürekli baskı uygulandığından bahsedersinizde kafa kesenlerden hiç
Bahsetmezsiniz..

Türkiye'nin nüfusunun %99'u müslüman ve bu nüfusun %90'ı bize düşman..
Ben bu geri kalan %9'luk kısımdan çok sevdiğim arkadaşlarımda var.. Çokta iyi anlaşırız.

Emin olun geri kalan fırsatını bulsa bizi bitirmek için ellerinden geleni yaparlar.
Bu ülkede bir kadın çıktı ve dedi ki üç kere tövbe etmeni isteriz etmezsen baş vücuttan ayrılarak
Öldürülmen gerekir vacipmidir caizmidir ne öyle birşey dedi..
Bunu resimli ve delilli olarak başka bir konuda paylaştım isterseniz yine paylaşırım.

Bakın burdada Kanada'da müslümanlara karşı hoşgörü ve saygı adına bir sosyal deney videosu var;

Kanada'da Müslümanlar için Yapılan Sosyal Deney - onedio.com

Fakat aynısını bir yahudinin veya hristiyanın yaptığını düşünelim Türkiye'de
Öldürürler...

Şimdi anlamışsınızdır umarım.. Fark var fark...
Neden istenmiyorlar sebepsiz mi ?
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.