Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.15, 10:46   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Vay Sapık Vay! | Tokmak

Nasıl bir toplum olduk böyle?

Rüşvet ve yolsuzluk iddiaları devletin tepelerine kadar yükseliyor, her geçen gün biraz daha bozuluyor, yozlaşıyoruz.

Hırsızlık, yağma, gaspla birlikte kadına şiddet de artıyor.
Cinsel suçlarda da patlama var!

Cezaevlerinde cinsel taciz ve tecavüz suçlarından yatan 12 bin 815 mahkûm ve tutuklubulunuyor.

Küçük yaştaki çocuklara yapılan cinsel taciz büyük boyutlarda!

Sosyal bir kuruluşun yöneticisi olan bir şahıs (ismini bile telâffuz etmek istemiyorum) bir süre önce o kadar tiksindirici sözler söyledi ki, bu çirkinliği kelimelerle ifade etmek zor. Sosyal medyada bu hâlâ tartışılıyor.

Osmanlıca “Herif-i nâşerif”, Türkçesi “Şerefsiz herif” “6 yaşındaki bir kızla da evlenilebilir” demişti. Bunu duyan aklı başında herkesin tüyleri diken diken oldu!

Bu kafadaki insanların bulunduğu ve din adına fetvalar verdiği bir toplumda bu tür suçları önlemek mümkün mü?

Bir okurumun yolladığı şu mesaj durumu özetliyor:
“Ben 50 yıllık tecavüzcüyüm, böyle sapık herif görmedim! – İmza: Tecavüzcü Coşkun”

--Sözcü--

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.