Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.01.15, 08:06   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131117
Aldığı Teşekkür: 42547
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İslami ve Irkçı Terör Gruplarının Birbirleriyle Didişmesi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hiç aynı kanıda değilim. Kimler PKK bitsin diye IŞİD' i destekliyor? IŞİD, Van' a uygun değil de, kimler PKK bitsin diye Hizbullah' ı destekliyor?
Bazen nerede yasadigini, kendime sormadan edemiyorum.
Yahu hepsi ortada degilmi?.

Üc seneden beri Gaze diye haykiran, Yahudistana Müslümanlari gebertmesi icin Silahindan ve geri kalan Mühimmata kadar tasiyip, yemeklirini bile cebimizden ödedigini bile, bilmiyorum diyeceksin galiba.

Müslüman Ülkelere, sey ede ede Demokrasiyi getirenler, 2011 Senesinde 70/80 Bin Talibani Dogu Anadoluya getirdiginide duymamissindir belki.

1 Mayis 2014´te, Türkiyenin tümünü gaza bularken, Gazin altindan kaciripta, Ankarada bulustugu Yanaryanida görmemissindir surada.

Bir Paylasiminda, Avrupa Ülkelerinide gezdigini söyleyip, burada olanlarida anlatmaya kalkmistin.

Yahu Kapinin önünde olanlari görmüyorsun´ki, Avrupada olanlari nasil degerlendirebilirsin.

Bazen Atatürkün düsüncelerini anlayabildinmi diye bile soruyorum kendime.

Gercegi söylemek gerekirse, her ücüncü paylasimindan, Türkiyenin Bölünmesini ortaya atman, Klavyemin Üstüne kusmama sebep olacak.

Zaten kapimin önündeki Fasistlerle ugrasa ugrasa, Forum gercek icin zamanimi kismaya basladim, Millet artik kapilarinin önünde öldürülmeye basladi, birde Türkiyeyi bölmek isteyenlede ugrasiyorum.

Alıntı:
Sadece merak ettim açıkçası anket gibi oldu ama diğer insanların görüşlerini
Almak ve bilgi edinmek faydalı bir eylem diye düşünüyorum.
Kisa bir cevap, sadece Soru icin.

It´le Köpegin arasinda secme gibi oldu.

Halbuki gercek cözüm, ikiside degil.

Bizler böyle It ve Köpekle ugrasirken, arka tarafta Toprak taleplerinde bulunanlar, hep ilerlemekteler.

Dost olarak gördügünüz Almanlar, su anda PKK teröristlerini Almanyada yetistirip, Dogu Anadoluda olan BND tarafindan Logistk destekle, Askerimizi Ev Hapsine atmis Güclerle El Ele ugrasmaktalar, uyanin artik!.

Herifler Türkiyenin Efendisini bile Köle olarak ellerine gecirmis, Köylüleri Maden Ocaklarinda Gebertmekteler.

O kadar Milletvekili icinde anca 38 Serefli Milletvekili cikarken, 40 Haramiler Parlamentoyu ele gecirmisler, Yolsuzluk ve Hirsizliklarini, el birligi ile AK-Liyorlar, Bacilarimizi sattiktan sonra, Cocuklarimiza Sulanmaktalar, neler tartisiyoruz surada.

Bir Yüzyildan sonra, Katolik Kilisenin Cocuk tecavüzlügüne özenmis Salafi Sapiklari, Kanunen Cocuklari Tecavüz etmek isteginde, Torba Yasanin icinden cikanlar yüzünden, Belirli AKP Gücleri tarafindan El Birliginle Parlamentodan gecmis, halen uyumaktasiniz.

Belirli satirda, aklimdan kalanlardan söyliyeyim, Dini geregince, yasamasini önlemek isteyenler, cezalandirilmakta, yasa tasarisi cikmistir!.

Acaba ayni O Torba yasasi icinde, 38 Serefli AKP´li ciktimi, bunu simdi bilemiyecegim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.