Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.01.15, 03:40   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İslami ve Irkçı Terör Gruplarının Birbirleriyle Didişmesi.

Beni yanlış anlayacağınıza hiç anlamasınız daha iyi olacak...

Bakalım duruma:

Alıntı:
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden
Bu ülkemizdeki temel çelişki Moon..

Sırf Pkk bitsin diye Işid'i destekleyenlerin sayısı azımsanmayacak ölçüde.. Ama gözden kaçırdıkları nokta, Işid'in Pkk dışında bir çok etnik unsuru da öldürüyor olması..

Pkk konusunda da.. Işid'e karşı Pkk'yı destekleyenlerin de sayısı artıyor.. Işid'e karşı kahraman ilan edilmedikleri kalmadı diyemiyorum, zira edildiler..

X'e karşı Y'yi savunma mantığından dolayı iki örgüt de güçlendi.. Oysaki güçlü devlet hiç bir örgütü diğerini bitirmek için kullanmaz; doğrudan ikisini de bitirir.. Müzakere ile ya da savaş ile..
Bu alttaki de benim buna karşı cevabım:

Alıntı:
Hiç aynı kanıda değilim. Kimler PKK bitsin diye IŞİD' i destekliyor? IŞİD, Van' a uygun değil de, kimler PKK bitsin diye Hizbullah' ı destekliyor?
Cliff' in ne demek istediğini tam anlayamadığımdan dolayı bir soru soruyorum sadece...

Madem eleştireceksiniz bari sorumu anlayın!

Yeniden ve daha açık sorayım:

Bu ülkede PKK' nin bitmesi için IŞİD' i destekleyenler kimler?

Ya da gerçekten PKK' yi bitirmek isteyenler kimler?

IŞİD, Türkiye' de PKK var diye mi bazılarınca destekleniyor?

Bana cevap vermeden yeniden soru sormanızı anlayamadım. Önce sorumu cevaplayın ki, ben de ona göre bir yorum yapayım.

2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.