Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.01.15, 20:59   #13
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 239
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 845
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Günün sorusu
Türk bayrağı yarıya indi Suudi bayrağı inmedi!

Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın ölümü nedeniyle, Türkiye'de bir günlük yas ilan edildi. Türkiye'de mevzuat gereğince, yas nedeniyle Türk bayrakları bir günlüğüne yarıya indirildi. Ancak Suudi Arabistan'da ise Kral Abdullah'ın ölümü nedeniyle Suudi bayrağı yarıya indirilmedi.

Padişahlar, Anadolu halkı için ülkede tek bir çivi bile çakmadılar. Buna rağmen kendilerine ihanet eden Hicaz Araplarına Batı’dan aldıkları borçlarla, fakir Anadolu köylüsünün ödediği vergilerle hizmet götürdüler.

Dişleri iskorpit hastalığından dökülmüş Osmanlı askerleri hurma, ot ve çekirge karavanasına, kurtlanmış, içine hayvan pislikleri karışmış içme suyuna talim ederken, Hz. Peygamberin torunu çöl Bedevîleri, Peygamber’in doğduğu toprakları İngiliz altınları karşılığında kâfirlere peşkeş çekmekle meşguldü.

Binlerce Türk askeri Peygamber'in topraklarını kâfirlere teslim etmemek için o topraklarda şehit düşerken aslında Almanya'nın çıkarlarını korumak için savaştıklarının farkında bile değillerdi.

Savaş bittikten sonra Kral Abdullah, askerlerine hitaben şu konuşmayı yapmıştı:

"Yaşasın Arap ordusu! Yaşasın muzaffer çöl kuvvetleri! Allah'ın inayeti, Resulünün (s.a.v) yardımları ve dostumuz Büyük Britanya'nın güzel desteğiyle Arap dünyası milli hedeflerine ulaşsın! Dostumuz Britanya'nın bize verdiği sözleri tuttuğu gibi, biz de ona verdiğimiz sözleri tutalım ve dünya çapındaki zor görevinde ona yardım yolunda her türlü gayret ve özeni gösterelim."

Şimdi Osmanlı İmparatorluğunun tarihten silinmesine sebep olan bu hain öldü.
Cenazesine ön saflarda katılan Osmanlı hayranı,Erdoğan oldu,bununla da yetinmediler şanlı Türk bayrağımızı bu hain Arap öldü diye yarıya indirdiler ve bir günlük yas ilan ettiler.

Günün sorusu:

Kral Abdullah'ın Bilal oğlanın Türgev vakfına 100 milyon dolar bağış yapması dolayısı ile birilerinin ecdadına karşı yapılan hainlikleri bir tarafa bırakıp (ki bunlar şimdi Osmanlı hayranı kesildikleri halde) 77 milyon Türk'ün yas tutmasını istemesi ve Türk bayrağını yarıya indirmesi doğrumudur.?
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.