Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.15, 10:07   #34
Lirkuşu
Yeni Üye

Lirkuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 30
Aldığı Teşekkür: 86
Rep Derecesi : Lirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerdeLirkuşu Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhaba (Lirkuşu)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
@[U]
Yanas bakayim söyle Lirkuşu.
Ilk Paylasimlarin cok güzel gidiyordu´da, ne bu Rezilliiiiiiik????????.

Hemen acilen simdi seni suraya davet ediyorum, Klick.

Tek ayak üzerinde okumani tavsiye ve temeni ediyorum.
En önemli Satiri´da, Imla Sartlari.

Yok Taklitci kus´mus yani, yahu neyi taklit ediyorsun, burada sadece Unikatlar bulunur.

He su esnada yanas bakayim söyle:
Nereden girersin,
Ne isler yaparsin,

Söyle aninla Saninla kendini tanit bakayim.
Cümledeki büyük harfler konusu hep sıkıntı oldu benim için. Ona da artık dikkat etmeye çalışıyorum. Ama bazen shift tuşuna iyi basamadığımdan, büyük harf yazamayabiliyorum. Onun dışında imlâ konusuna dikkat ediyorum. O kadar ki, ayrı yazılması gereken "ki"leri ve "de-da"ları ayrı, bitişik yazılması gereken "ki"leri ve "de-da"ları da bitişik yazacak kadar.

Hımm... Bu forumda böyle konulara dikkat edilmesi güzel. Ben daha yeniyim. Biraz alışayım, çekingenliğimi üzerimden atayım; sizin başınıza imlâ canavarı kesileceğim.