Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.15, 22:25   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Strazburg Akıncıları | Tokmak

@Dilaver
@Subutay

Bilemeyecegin konunun Özünü anladinizmi?.
Öyle bir zamanda yasiyoruzki, Gercek Hirsizlar Osmanlinin Borclarini bile üslenenlerden aldiklarinla kalmiyorlar, bir Yüzyil, Ermeni soykirimi yapildi, "Türkler" ERMENI HAZINESINI CALDI DIYE ISRARLA DAYATMAKTALAR.

Son olan, Avrupa Krizinden sallanan Ispanyaya bile, bu Ermeni Soykirimi Tuvalet kiyadini önüne koyulmus, sayet bunu kabül ederse, anca AVRUPA BANKASINDAN yardimlarin acilacagi gözlerinin önüne getirilmis durumdaydi!.

Fransa Ermenilerin Silah Arkadasi oldugu icin, hadi bu Yalani ayakta tutmaya basladi, geri cekilmeye mecbur kaldiginda Ermeni Eskiyalari Gebertildigi icin, bunu kendisine Borc biliyordu.

Almanya ve Ingilterenin ne cikari vardi peki bunda?.

Osmanli zamanindan beri, Almanya Osmanli (Türk) Dostu olarak görülmüyormuydu?

Iyi güzelde, neden ve nasil Ikinci Dünya Savasinda, Ingilizler, Göya Türklerin caldigi Ermeni Hazinesini Hitlerin Mahzeninden calmaya muvaffak olabilmis?.

Yoksa Osmanli Dostu olarak görünen bu Hirsiz Almanlarin Marifetini saklamak icinmi, Almanlardan daha Büyük Hirsiz Ingilizler El Birliginle Ermeni soykirimini savunuyorlar?.

Tabiki Avrupanin görüslerinde, Fikir söyleme Özgürlügü var!.
Böyle birde Ispatlanmis Fikirler oldunan, Hic bir Mahkeme bunu görmedim diyemez!.

Inan bana, Alman Forumlarinda yazisirken, su Ermeni Soykirim hikayesine cok rastliyorum.
Bazi Alman Forumlarindan bu yüzden Banlasmis durumdayim bile, yinede susmuyorum!.

Bazen kendi kendime, niye bu kadar ugrasiyorum bile diyorum.
Halbuki Türkiyede bile, bazi Hashasiler yüzünden, Ermeni soykirimini Inkar etmek, Suc sayiliyor!.

Kendi Namima, ve Sanima, Bu Sucu islemeye, her yerde, her Zaman varim!.
Üc - Bes oralarda hir ve Huzuru bozan birileri icinde, Topragimdan Bir Giramini bile vermeye razi degilim!.

Burada daha ileri gidip, Bati Ülkeler gibi **** **** Demokrasiyi O Topraklara getirecegime, Balkanlardan, Yemen´e kadar Toprak Birlesimini savunurum.

Burada en önemlisi, Ögretmenlerimiz ve Arastirmacilarimiz!.

ANKARA ARSIVLERI AGZINA KADAR ACILSIN.
SAKLANAN GERCEKLER ORTAYA KONULUP, YAYILSIN.

YEMEN´e Trenlerle gönderilen Askeri yardimlarin, kimler tarafindan simdiki Suriye ve SAUdi Topraklarinda Gasp edildikleri arastirilinca, Dünya Kitlik yasarken, Ermeni Hazinesinin nasil toplandigini bile ögrenebiliriz!.

Evet Perinçek sadece kendi icin degil, Türkler Namina bu Savasi Türkiye icin veriyor.

@
Subutay, sanirsan Videoda, su Katile dayanan düsünceler icin koydugunu zannediyorum.

Bunu acik olarak söylemek lazim, PKK Kürt Halki degil!.
Herzaman kendi cikarlarini düsünmüs, Hirsiz ve Cocuk katilleridir!.

Dogu Anadoluyu Kürtlestirme cabalari ezelden beri vardi, Trakyayi Cingenelestirme Cabalari gibi!.

Yeniden Cingenelerimize sahip ciktik, Ev ve Bark verdik, Milletimizin Ugruna Azimile edebilmeyi, yeni yollar göstermeyi basarabildik!.

Dogu Anadoludaki EFE´leri, Maalesef tam olarak desifre edemedigimiz icin, Bu Vatan Düsmanlarini Bozguna ugratamadik!.

Bilemiyorum anlatabildimmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.